Storice Tahriş Önleyici ve Yatıştırıcı Vücut Losyonu

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün sizlere Denebunu.com & Storice işbirliği ile tarafıma gönderilen Storice Tahriş Önleyici ve Yatıştırıcı Vücut Losyonundan bahsedeceğim.

storice-tahris-onleyici-yatistirici-vucut-losyonu

Kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Storice Tahriş Önleyici ve Yatıştırıcı Vücut Losyonu; 200 ml’lik tüpte bulunuyor. Ciltte kuruluk, tahriş ve kaşıntı sorununun giderilmesini sağlayarak hassas ciltlerin sağlığını geri kazanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

Losyon; günde iki kez kullanmaya uygun. Fakat ben normal cilt tipine sahip olduğum için genel olarak 2 günde bir duş sonrası kullanıyorum.

storice-tahris-onleyici-yatistirici-vucut-losyonu-

  • Losyonun yapısı bayağı yoğun. Sürdükten hemen sonra ciltte emiliyor ve ağırlık hissi yaratmıyor.
  • Benim cildim egzamalı olduğu için genelde egzamamın yoğun olduğu yerlerde mesela ellerimde de kullanıyorum. Kuru egzama olduğu için yaralarımı da nemlendiriyor ve cildimi rahatlatıyor.
  • Özellikle bacaklarımdaki mevsim geçişlerinde yaşadığım kuruluk, pullanma sorununa da iyi geliyor.
  • Aynı zamanda içeriğindeki Shea yağı ve panthenol sayesinde cildimi besleyip nemlendiriyor.

storice

Aşağıdaki fotoğrafta nemlendiricinin yapısını görebilirsiniz. Dokunmadan anlayamasanız da en azından gördüğünüz için aklınızda birşeyler canlanabilir. 🙂

storice-tahris-onleyici-vucut-losyonustorice-vucut-losyonu

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın