Stopever Well Tooth Kürdanlı Diş İpi

stopever

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz günlerde Stopever.com ‘dan güzel bir kargo aldım. Bende bu ürünlerin arasından ilk olarak kürdanlı diş ipini denedim. Yazımı detaylandırmadan önce biraz marka hakkında birşeyler söylemek istiyorum.
Stopever; modern yaşam tarzına uygun, hayatı kolaylaştıran, pratik kullanıma sahip aynı zamanda sağlıklı ürünler üreten bir marka. Ateş düşürmeye, ağrı gidermeye ve rahatlamaya yardımcı ilaç içermeyen ürünler yan etkisi olmadığı için tüm yaş gruplarında da güvenle kullanılabiliyor.

stopever-kurdanli-dis-ipi

Stopever Well Tooth Kürdanlı Diş İpi; diş plağını temizleyen kaygan ve ekstra sağlam diş ipi dokusu ile bakteri ve çürük oluşumu riskini azaltmayı vaat ediyor. Aynı zamanda mentollü bir kokuya sahip. Paketin içerisinde 50 adet kürdanlı diş ipi bulunuyor.

dis-ipi

Kürdanın kullanımı oldukça pratik. Kıvrımlı ucu özellikle arka dişleri kolay kavradığı için diş aralarının temizlenmesinde büyük bir kolaylık sağlıyor. Normal diş iplerinde arka taraftaki alt ve üst dişlerimi temizlerken zorluk çekiyordum. Fakat bu ürünle o sorun ortadan kalktı. Ben çok sevdim. Bittikçe alacağım ürünler arasında artık. Stopever ailesine beni bu güzel ürünlerle tanıştırdıkları için teşekkür ediyorum. Markaya ait ürünleri Gratis ve Migros gibi mağazalarında da bulabileceğiniz gibi şuraya tıklayarak online olarak da satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın