Stopever Maxi Cold Soğuk Terapi Plasteri

Herkese merhaba. Yanılmıyorsam geçen sene Stopever markasından ürünler gelmişti. Çoğunu kullandım fakat son olarak Maxi Cold Soğuk Terapi Plasteri‘ni denememiştim. Geçtiğimiz günlerde belim şiddetli bir şekilde ağrımaya başlayınca deneme fırsatım oldu.

stopever-maxi-cold-soguk-terapi-plasteri

Zaten sürekli bilgisayar başında olduğum için sıklıkla bu problemi yaşıyorum son zamanlarda. Genelde at kestanesi jeliyle yada biberli masaj jeli, kas gevşeticilerle bu durumu kısa süreli çözüyoruz ama birde bu plasteri merak etmiştim.

Stopever Maxi Cold Soğuk Terapi Plasteri

Hidrojel yapılı Maxi Cold Plaster, burkulma ve gerileme gibi minör sportif incinmelerde 3 saate varan soğuk terapi etkisi ile uygulandığı bölgede ağrıyı gidermeye yardımcı olur. Kas ve eklem ağrılarında soğuk terapi etkisi fizyoterapistlerince önerilmektedir.

Paketin içerisinde 2 adet ürün var. Üzerindeki koruyucu filmi çıkarıp, yapışkan yüzeyi cilde yapıştırıyoruz. Etkisi geçene kadar bekletiyorum. Sonrasında çıkarıyorum.

maxicold-soguk-terapi-etkili-plasteri

Yakı gibi mentollü bir kokusu var. Açıkçası plaster için başlangıçta büyük bir faydasını göreceğimi düşünmüyordum ama bel ağrıma çok iyi geldi. Tekrar görünce alabilirim.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın