Stopever Lady Comfort Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Ped

stopever-ladycomfort-isiticiped

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz aylarda Stopever.com ‘dan güzel bir kargo aldım. Ürünlerin arasında görselde de görmüş olduğunuz Lady Comfort Adet Ağrıları İçin Isıtıcı Pedler de vardı. Benim adet dönemlerim çok ağır geçiyor. En az iki ağrı kesiciyle ayakta durabiliyorum. Ben ilk defa bu tarz bir ürün deneyeceğim için sonucun ne olacağını kestiremiyordum açıkçası.

stopever-adetagrilari-icin-isiticiped

Stopever Lady Comfort paketin içerisinde iki adet ısıtıcı ped bulunuyor. Pedin üzerinde bulunan koruyucu filmi kaldırıp, yapışkan yüzeyi iç çamaşırınızın üzerine istediğiniz bölgeye yapıştırıyorsunuz. Özellikle çıplak cilde yapıştırılmaması gerekiyor. Bileşiminde demir tozu, aktif karbon ve su içeren pedler hava ile temas edince kendiliğinden ısı vermeye başlıyor.

adet-icin-isitici-ped

Atletime yapıştırdığım bölgeyi sıcak su torbası gibi sıcacık yapıyor. Pedi ilk kullandığım zaman etkilerini daha iyi gözlemleyebilmek adına özellikle ağrı kesici almadım. Şok etkisi gibi anında ağrıları kesen birşey beklemeyin ama ağrıları hafifletmeye yardımcı oluyor. 8 – 9 saat kadar sıcaklığını koruyor. Ben gayet memnun kaldım. Özellikle dışarı çıkacağım zamanlarda da gayet pratik oluyor. Markaya ait ürünleri Gratis ve Migros gibi mağazalarında da bulabileceğiniz gibi şuraya tıklayarak online olarak da satın alabilirsiniz.

Beni bu güzel ürünle tanıştırdığın için teşekkürler Stopever! ♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın