St İves Kayısılı Peeling

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Hazır Kadınlar Günü Migros İndirimi başlamışken Migros’tan indirimli fiyatı ile sadece 4,95 TL’ye alabileceğiniz güzel bir peelingden bahsedeceğim bugün size. Ürünü kullanıp bitirdim ve hatta attım bile. Ama indirimde faydalanmanız açısından yazımı yetiştirmek istedim sizlere. Bahsettiğim ürün başlıktan ve görselden gördüğünüz üzere St. İves markasına ait Kayısılı Peeling.

st-ives-

Hamileliğimle birlikte makyaj yapmayı çok çok aza indirip, cilt bakımı ürünlerimde de oldukça seçici oldum ve hatta çoğunu kullanmayı bıraktım. Bu sebepten (anlayabildiğim kadar) içeriği temiz cilt bakım ürünleri almaya dikkat ettim. St. İves ürünleri de içerik bakımından kısmen iyi olduğu için tercih ettim. Özellikle bu peelinginin içerisinde paraben ve sülfat bulunmuyor.

st-ives-kayisili-peelingkayisili-scrub

St. İves Kayısılı Peeling 170 gramlık bir tüpte bulunuyor. Ben haftada 2-3 kez masaj yapar hareketlerle cildime uygulayıp 1-2 dk sonra ılık su ile yıkayarak kullandım.

st-ives-kayisilipeeling

  • Görselden de anlayabileceğiniz üzere peelingin tanecikleri oldukça iri. Bu sebepten cilde uygularken gayet nazik olmamız gerekli.
  • Ben karma – yer yer kuruluk problemi olan – sivilceye oldukça meyilli bir cilt tipine sahibim. Yani ne ararsanız var. 🙂 Bu peeling benim cildimde herhangi bir irite yada sivilce problemine yol açmadı.
  • Tanecikleri iri olduğu için cildimi ölü derilerden güzel bir şekilde arındırıyor.
  • Ayrıca cildimi arındırırken nemlendirmesini de sevdim. Kurutmadan temizliyor diyebiliriz.
  • Yalnız partiküller büyük olduğundan hassas cilt tipine sahip olanlara önermem. Uygularken cildinize zarar verebilirsiniz.
  • İndirimde 4,95 Tl’ye ve hatta indirimsiz 10 TL’lik fiyatı ile dahi alınabilecek başarılı bir ürün.

st-ives-apricot-scrubkayisili-peeling

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın