Splat Ultra Complex Diş Macunu

Merhaba sevgili blog ailem. Splat’ın iki farklı çeşite sahip diş macunlarını Gratis Ailesi tarafından gönderilen güzel bir kargoyla deneme fırsatım oldu. “Black Lotus ve Ultra Complex” isimli iki diş macunundan ben ilk olarak Ultracomplex olanını denemek istedim.

splat-dis-macunlari

Florür içermeyen Splat Ultra Complex Diş Macunu;

Düzenli fırçalamada içeriğindeki hidroksiapatit dişleri güçlendirmeye yardımcı olur. Potasyum hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur. Bisabolol, çinko şyonları diş etlerini rahatlatmaya yardımcı olur. Yumuşak yapısıyla Sp. White System dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. 

SPLAT-ULTRACOMPLEX-DİS-MACUNU

Diş macunu 100 ml’lik tüpte. Az bir miktarı bolca köpürmesine ve dişlerimi temizlemeye yeterli oluyor. Dişlerimi beyazlatmasını ve ağzımda bıraktığı ferah kokuyu da sevdim. Benim dişlerim ve diş etlerim fazlaca hassas. Bu konuda da herhangi bir rahatsızlık yaratmadı. Bitince yeniden alabileceğim diş macunlarından artık.

SPLAT-ULTRACOMPLEX-DİSMACUNU

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Ben meraktan siyahını deneyerek başladım, çiçek kokusu özellikle hoşuma gitti. Fakat Ultra Complex ile ilgili bir kaç arkadaşım (blogger olmayan) çok olumlu yorum yaptılar. Güle güle kullanalım, çok sevgiler!

    1. Bende black lotusu merak ediyorum. ULTRA COMPLEX bitince hemen deneyeceğim.♥

Bir cevap yazın