Splat Blackwood Siyah Diş Macunu

splat-blackwood-dismacunu

Merhaba güzel ailem. Splat markasına ait bir diş macunu denemeye karar vermişken birçok çeşitin içerisinden en çok dikkatimi çeken Blackwood Siyah Diş Macunu olmuştu. Siyah diş macunları son zamanlarda oldukça yaygınken benim ilk denediğim marka Splat oldu. İndirimli fiyatıyla 15,00 TL’ye görünce attım sepete.

splat-dismacunu

Splat Blackwood Siyah Diş Macunu ; içeriğindeki ardıç özü ve aktif bileşenler diş minesini güçlendirmeye, diş eti problemlerini önlemeye, içerisindeki siyah rengi veren Huş ağacı kömürü diş minesini beyazlatmaya, ağız kokusunu önlemeye ve ekstra etkili beyazlatıcı formül  dişleri nazikçe temizlemeye, plak oluşumunu önlemeye yardımcı olmayı vaat ediyor.

splatblackwood-dismacunu

Diş macunun yoğun bir yapısı var. Hem mentollü hem ardıç ağacı kokusu barındırıyor. Az bir miktarı dişlerimi güzel bir şekilde temizlemek için yeterli oluyor. Aşırı bir şekilde köpürmüyor. Ağızda ferah aynı zamanda değişik bir koku bırakıyor. Tanımlayamadım şuan. 🙂 İlk kullanımımdan itibaren dişlerimin beyazladığını fark ettim. Bu diş macunu aynı zamanda 14 yaş üzeri kişilerin kullanımına uygun. Aynı zamanda SLS, TRİKLOSAN, KLORHEKSİDİN, SENTETİK TATLANDIRICI, FLORÜR içermiyor.  E daha ne olsun ? ♥ ”Cesur yürekli olanlar için.” sloganlarıyla da oldukça iddialılar. Ben çok sevdim. Artık tüm çeşitlerini denemek istiyorum…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın