Soskin Paris Lansman

soskinparis

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz Cumartesi Ankara Etkinlik davetiyle Soskin Paris Türkiye‘nin yeni geliştirilen ”Skin Happiness” formülü ile 3 boyutlu etki yaratan ürünün lansmanı için Dafne Restaurant‘a davetliydik.

soskinparis-turkiye

Öncelikle markadan biraz bahsetmek gerekirse; Soskin dermatolojide kullanılan aktif naturel içerikleri; gençleştirici, yenileyici, temizleyici, parlaklık verici olarak kullanan, kurucusunun yönettiği araştırmalardan ilham alarak cilt yaşlanmasını geriye döndürecek doğal yöntemleri geliştiren bir marka olarak biliniyor. Ürünlerin içerikleri kadar ambalajları da şıklıklarıyla göz dolduruyor resmen. ♥

ankaraliblogger

Etkinlik detayları o kadar güzel ve özenle hazırlanmış ki emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sevgili Cikozzy kadrajından olan bu güzel fotoğrafları paylaşmak istiyorum sizinle.

dafnerestaurant

Dafne Restaurant’ın bol çeşitli Antakya mutfağından oluşan menüsü harikaydı.

iclikoftepatates-salatasikizartmakebapdafnerestaurant-antakyakünefedafnerestaurant-antakyakünefe

Antakya mutfağının otantik lezzetleri üzerine kurulu bir restaurant künefesiz olur mu hiç? ♥ Mekanı ve lezzetleri o kadar çok beğendim ki eşimle birlikte gidip diğer lezzetleri denemeyi düşünüyoruz.:)

dafnerestaurant-antakya

Lansman sonunda restaurantın bahçesinde eğlenceli pozlar vermeyi de ihmal etmedik. Yüzlerimizden de anlaşılacağı üzere bayağı keyif aldık. 🙂

soskin-makyajdiyari

Bloggerlara özel olarak hazırlanmış ürünler ve kaligrafi yazıyla blog isimlerimizin yazılarak tasarlanılan kart ayrıca çok hoşuma gitti.

soskin-paris-turkiye

En sağda duran powerbank ise biz bloggerlara verilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Ürünleri yakın zamanda deneyip deneyimlerimi de sizlerle paylaşmak üzere yine burada olacağım. Soskin Paris Türkiye, Dafne Restaurant, Ankara Etkinlik; herşey için tekrar teşekkürler.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Güneş kremini merak ettim. İnstagramdan da burdan da takibinizdeyim yorumlarınızı bekliyorum ☻

Bir cevap yazın