Soskin Sun Cream Very High Protection 50+ SPF / Güneş Kremi

soskinparis

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz haftalarda şehir dışında olduğum için bloğuma fazla yoğunluk gösteremedim. Fakat havaların ısınmasıyla birlikte, aslında her mevsimde kullanmamız gereken güneş kremlerimiz ortaya çıkmışken, Soskin ailesi tarafından denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için hediye edilen güneş kremini iyi bir şekilde gözlemledim.
Ürünün incelemesine geçmeden önce lansmana ve markaya ait detayları yazdığım yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse Soskin Paris ürünleri yalnızca eczanelerde satılan dermokozmetik bir marka.

soskin-guneskremi

Soskin güneş kremi; 50 ml’lik bir tüpte. Sade ve şık bir ambalaja sahip. Aynı zamanda 50+ SPF yüksek koruma faktörü içeriyor.
* Fotostabil güneş filtreleri sayesinde cildin ihtiyacı olan etkin ve uzun süreli korumayı sağlamak,
* Antioksidan özellikli E vitamini ile hücreleri serbest radikallere karşı korumaya ve
* Erken cilt yaşlanmasına karşı cildin korunmasına yardımcı olmak ürünün vaatleri arasında.

eczane-guneskremiguneskremi

Soskin 50+ SPF koruma faktörü içeren güneş kremi hafif, yağsız ve hızlı emilen bir yapıya sahip. Kullanım önerilerinde de 2 saat aralıklarla tazelenmesi öneriliyor.
Fakat ben gün içerisinde bir defa sürüp tekrar tazeleme ihtiyacı duymuyorum. Cildimde ağırlık yapmıyor. Yağlı yağlı duran bir görünümden ziyade sağlıklı, parlak bir görünüm veriyor cildime.

soskin-suncream-very-high-protection-spf50

Ben genel yapısı itibariyle karma bir cilt tipine sahibim. Fakat bölgesel olarak yağlanma ve kuruluk problemi de yaşadığım için cildim iritasyona ve sivilcelenmeye çok müsait. Bu yüzden şimdiye kadar kullandığım birçok güneş kreminde maalesef sivilce sorunu yaşadım.
Soskin güneş kremi ise cildimde herhangi bir olumsuz tepkiye yol açmadı. Cildimi yormadan korumasını çok sevdim. Fiyatı hakkında herhangi bir bilgim yok.
Ürünü eczanelerden temin edebilirsiniz. Sanırım şuan her eczanede bulunmuyor. Şehrinizdeki eczaneler için detaylı bilgi almak isterseniz markanın  web sayfasının iletişim bölümünden  yada instagram adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın