Soskin Paris Soothing Cleansing Milk / Hassas ve Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütü

soskin-soothing-cleansing-milk

Merhaba güzel ailem. Soskin Paris Ankara Lansmanında  verilen hediyelerden ilk kullandığım ürün ”Hassas ve Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütü”  oldu. Bu harika ürünü daha fazla geciktirmeden bloğuma yazmalıyım dedim bende.
Ama öncesinde lansmana ve markaya ait detayları yazdığım yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse Soskin Paris ürünleri yalnızca eczanelerde satılan dermokozmetik bir marka.

soskin-cleansing-milk

Öncelikle kendi cilt tipimden biraz bahsetmem gerekirse; karma ve hassas bir cilt tipine sahibim. Cildimde bölgesel olarak da kuruluk problemi de yaşıyorum. Soskin Paris Temizleme Sütü ise; hassas ve kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş olup, içerisinde gül suyu ve papatya özütü bulunuyor.
Soskin Paris Temizleme Sütü ;
* Temiz, sakin, nemli ve güzel bir cilde kavuşturmayı,
* Narin ve kesin bir etki ile makyajı çıkartarak, günün ciltte bıraktığı olumsuz etkileri (kirlilik, cilt ifrazatları) gidermeyi ve
* Cildin doğal dengesini (ph) bozmadan, sağlıklı bir temizlik ve konfor sağlamayı vaat ediyor.

soskin-makyaj-temizleme-sutu

Ürün; kapaklı 250 ml’lik beyaz plastik şişede, sade ve şık tasarlanmış. Kullanımı gayet pratik. Yumuşacık, mis kokulu, ciltte ağır bir hissiyat bırakmayan çok hoş bir yapıya sahip.
İlk kullanmaya başladığım günden itibaren yapısını o kadar çok beğendim ki tüm yüzümde kullanmaya kıyamıyorum. Ben bu ürünü sadece göz makyajlarımı çıkarırken kullanıyorum.
Beni yakından yani özellikle Snapchat (makyajdiyari) hesabımdan takip edenler bilir; son zamanlarda göz makyajlarımı çıkarırken yaşadığım kirpik dökülme problemi için bir sürü ürün, bir sürü yol denediğimi… İmdadıma ise Soskin temizleme sütü yetişti.

soskin

Şöyle ki; disk pamuklara üründen çok az bir miktar döküp gözüme yerleştiriyorum. 10-15 saniye kadar beklettikten sonra oldukça naif hareketlerle masaj yaparak makyajımı çıkarıyorum. Gözlerimin içine kaçırmamaya dikkat ediyorum. Ürün fazla gelince gözlerimi biraz yakabiliyor çünkü.
Sonuç ise mükemmel. Hiçbir şekilde gözlerimi yormuyor. Makyajlarımı çıkarırken kirpiklerimdeki dökülme oranını neredeyse sıfıra indirdi diyebilirim. Bittikçe alıp kullanmaya devam edeceğim. Fiyatını maalesef şuan için bilmiyorum.
Ürünü eczanelerden temin edebilirsiniz. Sanırım şuan her eczanede bulunmuyor. Şehrinizdeki eczaneler için detaylı bilgi almak isterseniz markanın  web sayfasının iletişim bölümünden  yada instagram adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın