Soskin Gentle Purifying Lotion / Arındırıcı Hassas Losyon

soskin-gentle-purifying-lotion

Merhaba güzel ailem. Soskin Paris markasının denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için hediye ettiği ürünlerden birinin daha yorumlarıyla yine buradayım. Bugün inceleyeceğimiz ürün ise Soskin arındırıcı hassas losyon bir diğer deyimle tonik. Hassas – kuru ciltler için pembe renkte ve yağlı – karma ciltler için yeşil renkte olmak üzere iki farklı seçeneği olan toniğin bendeki yağlı ve karma ciltler için olan tonik.
Ürünün incelemesine geçmeden önce lansmana ve markaya ait detayları yazdığım yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse Soskin Paris ürünleri yalnızca eczanelerde satılan dermokozmetik bir marka.

soskin

Ürün 250 ml’lik plastik bir şişede. Aynı zamanda Soskin şaşaalı ambalajlara ihtiyaç duymayan sade ve şık bir tasarıma sahip, içeriğiyle hedefe yönelik olan bir marka.
Yağlı ve karma ciltler için özel olarak formüle edilmiş olan Soskin Paris arındırıcı hassas losyonun;
*  Cildi anında tazeleyerek, gözenekleri sıkılaştırmak,
*  Cildi arındırarak ileride oluşabilecek cilt sorunlarına karşı etkili olmak,
* Çinko, A Vitamini, Sülfür ve Salatalık Özütü sayesinde cildiniz mat tonda, sağlıklı ve yepyeni bir görünüm kazandırmak vaatleri arasında.

soskin-tonik

Mis gibi salatalık kokan bu toniği ben yüzümü temizledikten sonra disk pamuklara yardımıyla göz çevreme değirmeden yüz ve boyun bölgeme uyguluyorum. Makyajlarımı temizledikten sonra da günlük olarak sabahları yüzümü temizledikten sonra da kullanıyorum. Cildimi güzel bir şekilde temizliyor. Hiçbir şekilde yüzümü germiyor,kurutmuyor. Cildimde herhangi bir iritasyon problemine de yol açmadı. Çok memnunum. Beğenerek kullanıyorum.
Ürünü eczanelerden temin edebilirsiniz. Sanırım şuan her eczanede bulunmuyor. Şehrinizdeki eczaneler için detaylı bilgi almak isterseniz markanın  web sayfasının iletişim bölümünden  yada instagram adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın