Solo Yüzey Temizleme Mendilleri

Herkese merhaba sevgili ailem. Denebunu & Solo işbirliği ile denemem için Solo Yüzey Temizleme Mendillerinden gönderilmişti. Bende neredeyse paketleri bitirmeye yaklaşınca hemen deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

solo-yuzey-temizleme-mendilleri

Bundan önce ben bu yüzey temizleme mendillerinden farklı markanınkini kullanıyordum. Hatta pratikliğine o kadar alıştım ki bittikçe tekrar sipariş veriyordum. Bu anlamda Solo markasını da deneyimlemem iyi oldu.

Solo Yüzey Temizleme Mendillerinin iki farklı çeşiti mevcut. Biri yeşil ambalajlı “Tüm yüzeyler” için, diğeri ise mavi ambalajlı “Banyo & Mutfakta” kullanılabilen ıslak temizleme mendilleri.

Tüm yüzeyler için olanı kızımın mama sandalyesi de dahil olmak üzere neredeyse ihtiyacım olan heryerde kullanıyorum. Mutfak masam ahşap olduğu için bazı mendiller iz bırakabiliyor üzerinde. Fakat Solo ıslak mendil iz bırakmadan temizliyor. Bunların yapısı da bayağı kalın ve kullanışlı.

solo-tum-yuzeyler-islak-temizleme-mendilisolo

Mavi ambalajlı ise yukarıda da dediğim gibi banyo ve mutfakta kullanılıyor. Ben çoğu zaman musluk temizliğinde kullanıyorum. Muslukları terteeemiz yapıyor. Bu mendillerin elimin altında olmasını çok seviyorum. Özellikle bebekli olduktan sonra daha çok ihtiyacım oldu. Sizde benim gibi temzilikte pratiklik sevenlerdenseniz deneyin derim.

solo-banyo-mutfak-islak-temizleme-mendilisolo-mendil

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın