Sleepy Natural Ürünleri İncelemesi

Herkese merhaba. Şimdiye kadar ıslak mendillerini sürekli kullandığım Sleepy markasından geçtiğimiz haftalarda içerisinde birçok ürün çoğu da pedlerden oluşan kocaman bir kargo aldım. Zaten televizyon reklamlarında da sık sık gördüğümüz Sleepy Natural Pedleri bende merak ediyordum. ☺ Sizler için de bu ürünlerle alakalı bir blog yazısı yazmaya karar verdim.

sleepy-natural-pedler

SLEEPY NATURAL PEDLER

  • Saf su ile dokunmuş yumuşacık kanatlar,
  • Doğal bambudan elde edilen emici lifler,
  • Kuruluğu arttıran doğal pamuk liflere sahip.

sleepy-naturalsleepy-natural-gece-pedsleepy-natural-normal-ped

Sleepy Ailesi; Normal, Uzun ve Gece Pedlerinden bolca göndermişler. Bende hepsini fotoğrafladım sizler için. Biliyorsunuz ped konusu biz kadınlar için oldukça önemli. Ben her zaman farklı bir marka kullanıyorum. Fakat kullandığım pedin son zamanlarda eskisi gibi pamuksu olmadığını, naylonlaştırdıklarını hissediyordum. Değiştirmeyi düşünüp, hangisine karar vereceğimi bilemiyordum. İşte bu noktada Sleepy ile tanışmam iyi oldu. Aşağıdaki fotoğraflarda pedi yakından çektiğim fotoğrafı da göreceksiniz.

sleepy-natural-normal-pedlersleepy-natural-uzun-pedsleepy-ped

Herşeyden önce ürün içeriğinde paraben, parfüm ve renklendirici desen içermeyen iç yüzeye sahip olduğu için gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Sleepy Natural ayrıca Vegan ve Helal sertifikalara da sahip.♥

sleepy-pedler

Pedin yakından görüntüsü bu şekilde. Öncelikle sağlıklı ped demek; pamuk yoğunluğunun fazla olması demek. Tamamen pamuktan oluşmasa da en azından yoğunluğu diğer markalara göre daha fazla. Ben bu pedlerde herhangi bir sızıntı problemi yaşamadım. Pamuksu üst yüzeyi sayesinde emici gücü iyi diyebilirim. Naylon içermediği için sıvıyı sürekli alt tabakaya çekemediğinden 3/4 saat aralıklarla değiştirmek gerekiyor. Gönül rahatlığıyla kullanacaksam değiştiririm de bu benim için problem değil. Gece pedleri de normal pedlere nazaran daha kalın olduğu için rahatlıkla kullanıma uygun. Ben genel olarak memnun kaldım.

sleepy-natural-ped-sleepy-ped

Islak mendilleri de tam çantaya atmalık. Sürekli yanımdalar. Hatta arabaya da koyuyoruz. Makyajlarımı çıkarırken makyaj temizleme mendillerini pek tercih etmiyorum. Bazen seyahatlerde yada genelde makyaj yaparken ellerimi temizlemek için falan kullanıyorum.☺ Siz kullanıyorsanız ve ihtiyacınız varsa bakabilirsiniz. Ben Sleepy ürünlerini seviyorum. Siz de şans verebilirsiniz.♥

sleepy-islak-mendilsleepy-natural-makyaj-temizleme-mendili

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın