Sleepy Makyaj Temizleme Mendili

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Geçtiğimiz aylarda Sleepy Ailesi tarafından içerisinde birçok ürünü bulunan kocaman bir paket almıştım. Aralarında Sleepy Makyaj Temizleme Mendili de bulunuyordu. Ben makyajlarımı temizlerken genelde makyaj temizleme mendilleri kullanmadığım için bunu kullanmayı biraz ertelemiştim. Fakat son zamanlarda iş ve hayat yoğunluğumdan dolayı stok çekmecemden çıkarıp kullanmaya başladım.

sleepy-makyaj-temizleme-mendili

İçerisinde alkol bulundurmayan Sleepy Makyaj Temizleme Mendili aynı zamanda salatalık özlü. Mendillerin yapısı bayağı kalın. Öyle incecik iş görmeyen makyaj temizleme mendilleri gibi değil yani. Paketi açar açmaz güzel bir salatalık kokusu sarıyor hemen etrafı.

sleepy-makyajtemizleme-mendili

Göz makyajlarımı çıkarmak için kullanmıyorum ama ten makyajımı çıkarırken bazı zamanlarda tercih ediyorum. Ten makyajımı güzel bir şekilde çıkarıyor. Cildim çok hassas olmasına rağmen yüzümü yakmıyor. Tahriş etmiyor aynı zamanda. Bu temizleme mendilleri ile makyajımı temizledikten sonra makyaj temizleme jelleri ile yüzümü temizliyorum. Makyaj temizleme mendili ile temizledikten sonra asla öylece bırakamayacağım için muhakkak yüzüme su değmeli yani.☺ Genel olarak beğendim ben.

sleepy-salatalikli-makyaj-temizleme-mendili

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın