Sleek Vintage Romance Far Paleti

Herkese merhaba! Sleek markası ülkemizden maalesef çekilmek üzere. Bu sebepten dolayı Gratis mağazalarında ürünleri %60 hatta %70 e varan indirimlerle satılıyor. Ben bu markanın ürünlerini çok sevdiğim hatta en çok far paletlerini sevdiğim için gitmeden bir far paleti daha almak istedim.

sleek-i-divine-vintage-romance-far-paleti

Bende daha önce Storm Far Paleti vardı. İnceleme yazısı için TIK TIK… Çok severek kullanıyorum hatta renklerini o kadar çok seviyorum ki farlar bitmesin diye son zamanlarda sık sık da kullanmıyordum.☺ Şimdi de Vintage Romance Far Paletini aldım.

sleek-far-paletisleek-vintage-romance-far-paleti

Paletin içerisinde; 1 adet mat, 3 adet mat-simli ve 8 adet ışıltılı far bulunuyor. Bu far paletinin genelinde mürdümler, morlar hakim olduğu için ve ayrıca ben bu tonları buğday tenli olduğum için kendime çok yakıştırdığımdan heyecanlanarak aldım. Aynı zamanda içerisinde gold, kahve, lacivert tonları da bulunuyor. O anın heyecanıyla pek fark edememişim ama mor ve mürdüm renklerinin hakim olduğu palette uçuk pembeler de olmalıydı diye düşünüyorum. Yani tek başına özellikle bir seyahate çıkarken alıp götürülebilecek palet değil. Makyaj yaparken farklı paletlere ihtiyaç duyuluyor.

sleek-vintageromance-far

Bol fotoğraflı bir inceleme yazısı oldu yine. Ve yine paleti çok yönlü inceledim.☺ Hem parmaklarıma hemde bileğime swatchladım renkleri. İlk sıradaki renkler gri, gold, lacivert, kahve tonlardan oluşuyor.

sleek-vintage-romance-eyeshadowsleek-cosmeticssleek-far

sleek-farpaleti

Alt sırada ise mürdüm, bordo, mor ve siyah tonlar mevcut. Paletteki tüm renklerin pigmentleri gayet iyi. Genellikle tüm far paletlerinde sıkça karşılaştığım bir durum gibi ışıltılı farların yapısı daha yumuşak.

sleek-gratissleek-eyeshadow-vintage-romancesleek-eyeshadow

Vintage Romance Far Paleti ile yaptığım ilk göz makyajı ise bu şekilde. Daha farları çok mıncıklayacağım da marka ülkemizden gitmeden hemen sizler için de yazısını yetiştirmek istedim. İhtiyacınız varsa Sleek farlara muhakkak bakın.♥

gratis-sleeksleekcosmeticsgratis

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın