Sleek Kontur & Highlighter Paleti

Herkese merhaba güzel ailem. Çoğunuz biliyordur belki ama ben yinede söyleyeyim; Sleek markası maalesef ülkemizden çekiliyor. Bu sebepten Gratis mağazalarında ürünleri %60 hatta %70 e varan indirimlerle satılıyor. Ben bu markanın ürünlerini çok sevdiğim hatta en çok far paletlerini sevdiğim için gitmeden bir far paleti aldım. Sonrasında bronzer vs birşeyler daga aldım. Yanında ekstra hediyesi Sleek Kontur & Highlighter Paleti ile. Hadi inceleyelim…

sleek-kontur-highlighter-kontur-highlighter-paleti

Markadan aldığım son ürünlerden ise kesinlikle hiç memnun kalmadım. Elimde en az 7-8 parça ürünü olan Sleek markasından en sevdiğim ürünün kesinlikle far paletleri ve krem kontur paleti olduğuna karar verdim. Ne rujlarından, ne likit mat rujlarından ne de toz bronzer, kontur ürünlerinden memnun kalmadım.

sleek-kontur-paletisleek-kontur-highlighter-paleti

Ürün seyahatlerde taşımak için oldukça uygun küçük bir ambalajda. Kutunun içerisinde birde ayna bulunuyor. Bir tarafı kontur, bir tarafı ise highlighter. Benim şuan kullandığım birde Farmasi’nin Kontur & Highlighter Paleti var. Onun highlighter kısmı bitmeye yaklaştığı için alternatif ürün buldum diye sevindim. Fakat kontur tarafı biraz bense de highlighterının uzaktan yakından alakası yokmuş.

sleek-contour-highlighting-palettesleek

Paletin parmaklarımın üzerinde ve yüzümde duruşu bu şekilde. Kontur kısmı soğuk bir ton. Hem kontur hem allık olarak kullanılmaya gayet uygun. Ben zaten genelde günlük makyajlarımda kontur yapmayı sevmediğim için allık olarak kullanıyorum bu tarz ürünlerimi. Highlighter kısmı ise öyle sıcak alt tonlu değil. Sürdüğüm zaman bildiğiniz inci beyazı gibi duruyor. Buğday tenli olduğum için bu tonları kendime asla yakıştıramam. Esmer tenlere de uyacağını düşünmüyorum. Bence bu palet beyaz tenlere uygun. Bunun haricinde biraz tozutuyorlar ve kalıcılıkları pek de iyi değil. Açıkçası beğenmedim ben.

sleek-kontur-aydinlatici-paletikontur-highlighter-paleti

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın