Sleek Işıltılı Pudra / 03

Herkese merhaba güzel ailem. Çoğunuz biliyordur belki ama ben yinede söyleyeyim; Sleek markası maalesef ülkemizden çekiliyor. Bu sebepten Gratis mağazalarında ürünleri %60 hatta %70 e varan indirimlerle satılıyor. Ben bu markanın ürünlerini çok sevdiğim hatta en çok far paletlerini sevdiğim için gitmeden bir far paleti aldım. Birde bugün anlatacağım bronzerlardan aldım. Yanında ekstra hediyesi ile.☺♥

sleek-bronzerlar

İlk olarak stantta bu ışıltılı pudraların 10 TL’ye düştüğünü gördüm. Hemen bugün blog konuğumuz olan 03 numarasını aldım. Baktım gayet uygun birde daha açık olan 02 numarasını aldım. Fakat kasaya gittiğimde 03 numarasının 20 TL olduğunu öğrendim. Yine de almak istedim. Sonra bana birde kontur & highlighter kiti hediye ettiler.♥

bronz-pudra

Soldaki 02, sağdaki ise 03 numara. Ambalajları Sleek’in diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi mat siyah, gayet kaliteli. Fakat mat olduğu için çok çabuk kirleniyor ve temizlenmesi pek kolay olmuyor.

sleek-luminous-pressed-powdersleek-isiltili-pudra

Sleek Luminous Pressed Powder 03 Numara; sıcak tonlu kahverengi, mat-ışıltılı bir yapıda ve tam benim sevdiğim tonlarda. Aslına bakarsanız isminin pudra olmasına bakmayın ben bronzer olarak kullanmak için aldım. İki ürün de maalesef ki tozutuyor fakat bu 03 numara çok daha fazla tozutuyor. Bu anlamda maalesef beklentimi karşılayamadı. Pigmenti orta diyebilirim. Yeterli yani.

sleek-cosmeticsbronz-pudralar

Ürünün parmaklarımda ve yüzümde bronzer olarak duruşu bu şekilde. Aslında ben sevdim. Fakat mesela seyahatlere  tek bir bronzer götürecek olsam; götürebileceğim kadar güven verecek bir ürün değil. ☺ Günlük makyajlarımda tercih edebilirim.

sleek-bronz-pudrasleek-bronzer

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın