Sleek Işıltılı Pudra / 02

sleek-bronzerlar

Herkese merhaba güzel ailem. Çoğunuz biliyordur belki ama ben yinede söyleyeyim; Sleek markası maalesef ülkemizden çekiliyor. Bu sebepten Gratis mağazalarında ürünleri %60 hatta %70 e varan indirimlerle satılıyor. Ben bu markanın ürünlerini çok sevdiğim hatta en çok far paletlerini sevdiğim için gitmeden bir far paleti aldım. Birde bugün anlatacağım bronzerlardan aldım. Yanında ekstra hediyesi ile.☺

bronz-pudra

İlk olarak stantta bu ışıltılı pudraların 10 TL’ye düştüğünü gördüm. Hemen 03 numarasını aldım. Baktım gayet uygun birde daha açık olan 02 numarasını aldım. Fakat kasaya gittiğimde 03 numarasının 20 TL olduğunu öğrendim. Blog konuğumuz olan 02 numarası 10 TL’ydi kaçırır mıyım hiç?☺ Hemen aldım. Sonra bana birde kontur & highlighter kiti hediye ettiler.♥

Soldaki 02, sağdaki ise 03 numara. Ambalajları Sleek’in diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi mat siyah, gayet kaliteli. Fakat mat olduğu için çok çabuk kirleniyor ve temizlenmesi pek kolay olmuyor.

sleeksleek-luminous-pressed-powder-02

Ben bu pudraları pudra olarak kullanmaktan daha ziyade bronzer olarak kullanmak için aldım. Makyajlarımda da genelde daha koyu ve sıcak alt tonlu bronzerlar tercih etsem de daha açık tonlu bronzerları yaz aylarında kullanmayı daha çok seviyorum. Çünkü yaz aylarında olabildiğince fresh ve yüzümde makyaj makyaj durmayan hafif makyajlar yapmaktan hoşlanıyorum. 02 numaralı bu pudrayı da tamamen o amaçla aldım.

sleek-powder

Sleek Luminous Pressed Powder 02 Numara; açık sütlü kahverengi, mat-ışıltılı bir yapıda ve tam benim sevdiğim tonlarda. İki ürün de maalesef ki tozutuyor. Fakat bu 02 numara, 03 numaraya göre daha az tozutuyor. Pigmenti orta diyebilirim. Yeterli yani.

Ürünün parmaklarımda ve yüzümde bronzer olarak duruşu bu şekilde. Aslında ben sevdim. Fakat mesela seyahatlere  tek bir bronzer götürecek olsam; götürebileceğim kadar güven verecek bir ürün değil. ☺ Günlük makyajlarımda tercih edebilirim.

sleek-luminous-pressed-powdersleek-pudra

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın