Sleek İ-Divine Storm Far Paleti

sleek-storm-far-paleti

Merhaba Hatunlarım! Yine, yeni bir ürün mıncıklamayla karşınızdayım. Sleek markasının İ-Divine serisindeki far paletlerinden en meşhur olanı ”Sunset” paleti olsa da, benim makyaj tercihlerimdeki renklere en çok ”Storm” paletindeki renkler uyduğu için bu paleti aldım. İçerisinde hem günlük makyajlarda kullanılabilecek, hemde gece makyajlarında kullanılabilecek farlar bulunuyor. Renklerin cazibesi beni benden alıyor yahu.

sleek-storm-578-farpaleti

Hatta şöyle ki; bir Gratis indiriminde Sleek standında bulamayıp kendisini bulabilmem için sağolsun bana 2-3 Gratis daha gezdirmişti de sonunda bulup alabilmiştim. Paletteki renklerin güzelliği için sanırım 3 Gratis daha gezebilirdim. Öyle hayran kaldım çünkü. Ambalajı oldukça şık ve sağlam. Paletin içerisinde üst kısmında gayet kullanışlı büyük bir ayna bulunuyor.  Ayrıca bir de çift taraflı bir aplikatör var.

sleek-storm-eyeshadow

Paletin içerisinde 3 adet mat far, 9 adet ışıltılı far bulunuyor. Görselde paletin üst kısmında bulunan doğal tonlardaki şampanya, pembe, bronz renklerin koluma swatchlanmış halini görüyorsunuz. Pigmentasyonları da gayet güzel. Farlar biraz tozutuyor. Fakat ben her zaman göz makyajımı ten makyajımdan önce yaptığım için sonrası için problem yaşamıyorum.

sleek-storm-eyesdadow..

Paletin alt kısmındaki gece makyajlarında kullanılabilecek renklerin swatchı ise bu şekilde. Koyu renklerin pigmenti doğal renklere kıyasla daha güzel diyebilirim. Ayrıca farların rengini yansıtabilmek için koluma uygularken far bazı kullanmadım. Yapıları yumuşacık. Kalıcılıkları gayet iyi. Fiyatı 50,00 TL. İndirimlerde denk gelirseniz kaçırmayın derim. Bu fiyata alınabilecek en güzel paletlerden.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın