Sleek Cream Contour Kit / Krem Kontur Kiti

sleek-cream-contour-kit

Merhaba güzel ailem. Aldığım günden itibaren neredeyse başımın üzerinde gezdireceğim bir üründen bahsetmek istiyorum bugün. 🙂 Şaka yapmıyorum bakın ciddiyim. Şu zamana kadar kontur olayına hiiiçç girmemiştim. ”Yüzüme o kadar şey sürüyorum bir de konturle uğraşamam. Hem ihtiyacım da yok kiii!” diyordum. O iş öyle değilmiş işte canım kardeşlerim. Sleek markasının far paletlerine olan zaafım ”Krem Kontur Kiti”ni de almaya yeltendirdi beni. Gelin detaylara geçelim şimdi…

sleek-kontur-kiti-light2sleek-makeup

Light, Medium ve Dark olmak üzere 3 farklı renk çeşiti olan kontur kitinin ben ”Light” rengini almayı tercih ettim. Light paletindeki renklerin kontur makyajına daha çok yakışacağını düşündüm. Ben ürünü almadan önce araştırdığım için aklımdaki palet belliydi zaten. 🙂

sleek-gratis

Sleek Krem Kontur Kitinde 6 farklı renk seçeneği bulunuyor. Üst sırada aydınlatma işleminde kullanılabilecek krem tonlarında 3 renk, alt sırada ise kontur işleminde kullanılacak 3 renk bulunuyor.

sleek-kontur-kiti-lightsleek-kontur--

Üst sıradaki renklerin swatchları bu şekilde. Konturleme yaparken favorim ortadaki renk ama ben üçüne de bayılıyorum. Çoğu zaman elmacık kemiklerimde kullanırken highlighter sürmeyi dahi unutuyorum. Cildimde bıraktığı o sağlıklı parlak görüntüyü çok seviyorum.

sleek-krem-kontursleek-makeup-konturkiti-light

Alt kısımdaki kontur renklerinde ise açık kahveden koyuya doğru giden renk skalası mevcut. Ben en çok sağ baştaki kolumdaki swatchlarda ise sonda bulunan küllü kahve olan rengi kontur işlemlerinde cilt tonuma uyum sağladığı için daha çok seviyorum.

sleekmakeup1

Palet hakkındaki benim yorumlarıma gelelim şimdi;

  • Ürünün yapısı yumuşacık. Bu sayede kolayca uygulama yapılabiliyor.
  • Kalıcılığı gayet iyi.
  • Gün içerisinde cildimden uçup gitmiyor.
  • Genelde kontur fırçalarımla uyguluyorum. Fakat en güzel sonucu makyaj süngerlerimle dağıtınca alıyorum.
  • Fiyatı 77,90 TL olması lazım. İndirim dönemlerinde alınabilecek en başarılı kontur ürünlerinden olduğunu düşünüyorum. Ve tavsiye ediyorum.

sleek-cream-kontur-kiti1

Backstage’den bir fotoğraf eklemeden yazımı sonlandırmak istemedim. 🙂 ♥ Bir sonraki ürün incelemesinde görüşmek üzere…

Sevgilerimle…♥

3 comments

  1. Esra abla sen harikasın yazılarına gösterdiğin emek çok büyük zevkle okuyorum 🙂

  2. Alıp almamak konusunda kararsızdım gratis indirimi varken ben bi bakayım 🙂

Bir cevap yazın