Skinfactory Premium Morning Recipe 3 Step

skinfactory-sheetmask

Merhaba güzel ailem. Geçen ay Skinfactory markasına ait Kore‘den çok güzel bir kargo almıştım. Paketin içerisinde bulunan ürünlerden biri de Premium Morning Recipe 3 Step isimli yani 3 adımlı sabah tarifi olarak geçen bakım ürünü. İsterseniz hemen detaylara geçelim.

kore-ciltbakimSkinfactory-Premium-Morning-Recipe-3Step

Paketin ambalajı diğer ürünlerin ambalajı gibi o kadar şık ve o kadar güzel ki… İçeriğinden daha çok ilk bakışta ambalajın güzelliği dikkat çekiyor. Ürün 3 aşamalı kullanılıyor.

Skinfactory-korea

1 numaralı Morning Cloud Foam olarak yazan ilk aşamada; cildi temizliyoruz. Krem gibi görünüyor ama cilde sürdüğümüzde suyla birleşince köpürüyor. Mis gibi şeftali kokusu eşliğinde ciltte eğlenceli bir temizlik hissi oluşuyor.

kore-ciltbakimikore-urunleri

2 numaralı Dual Morning Pad olarak yazan aşamada ise iki farklı yüzeyi bulunan pedin ön tarafında pütürlü bir yüzey, arka tarafında ise pamuksu düz bir yüzey bulunuyor. Pede parmaklarımızı geçirip pütürlü yüzeyiyle iyice ölü derilerden arındırıp, arka yüzeyiyle ölü deriden arınan cilde birazcık nem katarak temizliyoruz.

skinfactory-kore-urunleri

3 numaralı ve Sherbet İce Cream olarak yazan son aşamada ise cildi güzelce nemlendiriyoruz. Köpük forma benzeyen değişik hafif ve çok güzel bir yapısı var. Ayrıca kokusu da mis. Ürünü kullandıktan sonra cildimin nefes aldığını hissettim. Cildim hem ölü derilerden arındı, hem neme doydu, hem de sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuştu. Kullanmak için neden bu zamana kadar boş yere bekledim diye düşündüm.

Thank a lot Skinfactory ♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın