Skinfactory Carnival Aqua Facial Maske

skinfactory-aqua-facial-mask

Merhaba bakımlı hatunlarım. Geçen ay Skinfactory markasına ait Kore‘den çok güzel bir kargo almıştım. Paketin içerisinde bulunan ürünlerden biri de Carnival serisinden Aqua Facial Maskeydi. Geldiği günden itibaren denemek istiyordum ki sonunda fırsat bulup denedim.

skinfactory-maske

Bu arada cilt bakımı ürünlerinde Kore Kozmetiği’nin namını duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum. Korelilerin ne kadar güzel ve pürüzsüz cilde sahip olduklarını oraya gidenlerin söylemlerinin yanı sıra aynı zamanda izlediğimiz dizi ve filmlerinden görüyoruz. Burada kişisel bakıma verilen önem, kozmetik sektörünü oldukça ilerletmiş. Güney Kore’de son yılların en moda ürünlerinin başında da yüz maskeleri geliyor. Bu kadar bilgi verdikten sonra artık ürünü incelemeye başlayalım istiyorum.

aqua-facial-mask

Skinfactory Aqua Facial Maskeyi partilerde kullanılan göz maskeleri edasında tasarlamışlar. Çok güzel olmuş bence. 🙂 Temiz cilde yerleştirilip 20 dakika kadar bekletilmesi öneriliyor. Bende duş sonrası aynı şekilde uygulamayı tercih ettim. Bu arada fotoğrafta görmüş olduğunuz maskeyi tabii ki kullandıktan sonra fotoğrafladım. 🙂

skinfactory-mask

Maskeyi 20 dakika bekletip çıkardıktan sonra cildimin neme doyduğunu hissettim. Yüzümde yapış yapış bir his bırakmadı. Cildimi canlandırdı ve sağlıklı bir görünüm kazandırdı. Tek olumsuz yanı; maskenin yüzüme küçük gelmesi oldu. 🙂 Ama maskeyi çıkardıktan sonra maskenin üzerindeki fazla ürünü yüzümün tamamına yetişmeyen bölgelerine masaj yapar hareketlerle uyguladım. Sorun olmadı yani. Ben bu maskeden çok memnun kaldım diyebilirim.

Markanın diğer ürünlerine de göz atmak isterseniz şuraya bırakacağım linkten bakabilirsiniz.
Thank a lot Skinfactory ♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın