SkinCeuticals Ultra Facial Defense Nemlendirici Güneş Kremi

Herkese merhaba. SkinCeuticals markasının renkli güneş koruyucusunu denemek isterken Ultra Facial Defense Nemlendirici Güneş Kremini deneme fırsatım oldu. Bu yaz havalar aşırı sıcak ve boğucu iken kullandığım için gözlemlerim de yerine oturdu diyebilirim.☺ Hadi o zaman başlayalım…

skinceuticals-ultra-facial-defense-nemlendirici-gunes-kremi

SkinCeuticals Ultra Facial Defense Nemlendirici Güneş Kremi

Bu güneş koruması ürünü, içerdiği Mexoryl SX ve XL ile cildi UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. Bu kozmetik özellikleri güçlü nemlendiriciliği sayesinde ileri derecede UVA koruması sağlar.

skinceuticals-ultra-koruma-nemlendirici-gunes-kremi

Güneş kreminin orjinal boyu 30 ml. Bendeki ise 15 ml’lik küçük boyutu. Yalnız 15 ml olmasına rağmen uzun süreler bana eşlik edecek. Gri-mavi renkte sade bir ambalaj tasarımına sahip. Markanın hemen hemen tüm ürünlerinin tasarımı da bu şekilde diye biliyorum. Fazla yoğun bir yapıya sahip değil. İnce, akışkan bir formülü var. Bu sayede cilt tarafından kolayca emiliyor. En sevdiğim özelliği ise yüzümde beyaz izler bırakmaması.

skinceuticals-ultra-facial-defense-nemlendirici-gunes-kremi-spf50

Nemlendirici özelliği sayesinde kullanmadan önce yüzüme herhangi bir nemlendirici krem sürmeme de gerek kalmıyor. Yüzümü nemlendirmesi gayet başarılı yani. Zaten karma ciltli olduğum için ekstra nemlendiriciyi falan yüzüm asla kabul etmez.☺

skinceuticals-ultra-facial-defense-nemlendirici-guneskremi

50 SPF Yüksek Güneş korumasına sahip. Yüzümü güneşten iyi koruduğunu da düşünüyorum. Ve benim için en sevdiğim bir diğer özelliği ise güneş kremlerinde her zaman yaşadığım bir sorun olan cildimde sivilce problemine yol açmaması. Ben bu güneş kremini çok sevdim gerçekten. Hatta benim şimdiye kadar denediğim güneş kremlerim arasında en iyisi de diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 50 ml’lik güncel fiyatı 190,00 TL.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın