Skin Factory Magic Tattoo Lip Essence

skinfactory-magictattoo-lipessence

Merhaba benim güzel bloğumun güzel okurları! Bugün buraya bir Kore markası olan Skin Factory‘e ait bir ürün yorumuyla geldim. Cilt bakımı denilince akıllara ilk olarak Kore Kozmetiği geliyor. Artık hepimiz bu duruma aşinayız. Ülkemizde de birçok sosyal medya hesabı tarafından satışları mevcut olmakla birlikte istediğimiz ürünü temin edebiliyoruz.
Skinfactory markası ise geçtiğimiz ay bana denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için teee Kore’lerden güzel bir paket gönderdiler. İçerisinde Magic Tattoo Lip Essence isimli lip gloss tarzında sihirli dudak dövmesi diye adlandırılan ürünü de vardı. Gelin hadi inceleyelim…

skinfactory-lipessenceskinfactory

Skin Factory Magic Tattoo Lip Essence; 15 ml’lik pembiş ambalajlı tasarımı oldukça şirin aynı zamanda şık bir plastik bir tüpte. Aynı zamanda dudakları da nemlendirmeyi vaat eden bu ürünün içerisinde; üzüm çekirdeği yağı, avakado yağı, macadamia tohumu yağı, buğday tohumu yağı ve ayçiçeği tohumu yağı olmak üzere 5 çeşit yağ bulunuyor.

skinfactory-lip-essenceskinfactory-lipgloss

İlk görselde gördüğünüz gibi ürün aslında bildiğimiz şeffaf gloss tarzında birşey. Sürüldükten sonra tenle birleşince saniyeler içerisinde pembe renge bürünüyor. Dudağımın üzerinde en fazla 7 saniye kadar beklettikten sonra peçete yardımıyla fazlalığını alıyorum. Ta daa dudağım kendiliğinden pembiş pembişmiş gibi görünüyor. Kalıcılığı da gayet iyi. Bir aralar yeşil sihirli rujlar vardı ya lise dönemimde bende kullanmıştım. 😀 Bunu da o sihirli rujlara benzetiyorum.
Ben buğday tenli olduğum için bu kadar pembe bir ürünü günlük makyajlarımda tercih etmiyorum ama tatilde denizde vs havuzda kullanım için oldukça ideal. Genel olarak sevdim.

Thank a lot Skinfactory_official !♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın