Siveno Sivrisinek Kovucu Sprey

Merhaba sevgili ailem. Bu yaz sivrisinek istilasından korunmak için Siveno markasını tercih ettim. Daha önce de sürekli doğal markalar tercih ediyordum. Fakat sonucunda sivrisineklerden korunamıyorduk. Birçok blogger arkadaşımın da tavsiyesiyle bu defa da Siveno Sivrisinek Kovucu Spreyden aldım.

siveno-vucut-koruyucu-sprey-krem

2 yaş üzeri kullanıma uygun olan Siveno Sivrisinek ve Kene Kovucu Sprey Krem;

Vücudumuzu sivrisineklerden korurken, içeriğindeki değerli yağlar ile cildimizin kurumasını engelliyor ve cildimizi nemlendiriyor. Ben bu sprey kremi hem kızım da hem de kendim için kullandım.
• Tatile çıkarken yanımıza da almıştım. Her ihtiyaç duyduğumuz anda kullandık. Memlekete (Gaziantep) gidince orada damda yattığımız için sineklerden korunmak için hemen hemen her gece kullanıyorduk. Kızımın yüzü dahil ellerine, ayaklarına, açıkta kalan her yerine sürüyordum.
• Formülünde tamamen doğal mikrokapsüle limon okaliptüsü yağı olduğu için hoş bir kokuya da sahip.
• Tamamen doğal içeriği ile cilde zarar vermeden koruma sağlıyor.
• Ve aynı zamanda içinde sentetik koku, silikon, paraben, boya, alkol, DEET bulunmuyor.

siveno-sinek-kovucu-sprey

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir yanıt yazın