Siveno Doğal Roll On

Herkese merhaba güzel ailem. Yeni denemeye başladığım fakat çoook beğenince hemen sizlerle de paylaşmak istediğim bir ürün var. Tabii siz başlıktan anlamışsınızdır ama ben yine de adet yerini bulsun diye söylemem lazım. Bahsedeceğim ürün; Siveno Doğal Roll On.

siveno-dogal-roll-on

Siveno ürünlerini artık çoğumuz biliyoruz. İçerisinde zararlı kimyasallar barındırmayan bir marka. Markanın şimdilerde ürün yelpazesi çok geniş. Ben bebek bakım ürünleriyle tanısam da kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, doğal sabunlar vs birçok ürüne sahip. Ben bu sene yaz aylarında bebeğim için markaya ait sinek kovucu spreyini de aldım. Fakat hiç sivrisinek problemimiz olmadığı için kullanamadım. Daha iki gün öncesinde kızımın yüzünü iki yerden ısırmış sivrisinek. Yaz aylarında istilaya uğramadık galiba şimdi kullanacağız.

Merak edenler için içerik bilgisini de şuracığa iliştirdim.

Siveno doğal roll onların da yine herkese hitap eden çok çeşiti var. Ben Siveno Teen Doğal Roll On’u tercih ettim. Teen Doğal Roll On’un diğerlerinden farkı kız çocukları için uygun olması. 10+ yaş için kullanıma uygun. Ben de tamamen fiyat kaynaklı satın alırken diğerinden daha ucuz olduğu için aldım. 🙂

siveno-teen-dogal-roll-on

  • Gözenekleri kapatmıyor yani terlemeye engel olmuyor.
  • Ter kokusuna karşı çok etkili.
  • Kullandıktan sonra yapış yapış his bırakmıyor ve anında emiliyor.
  • Kokusu da hafif ve gayet güzel.
  • Kıyafetlerimde leke bırakmıyor.
  • Bittikçe tekrar alacağım ve hatta eşim için de erkeklere özel üretilen roll onundan alıp kullanacağımız ürünler arasında artık.

Ve kızçemin benimle paylaşamadığı roll on fotoğraflarımı da ekleyip izninizle yazımı sonlandırıyorum.♥

sivenodogal-roll-on

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın