Sinomarin Çocuk Deniz Suyu Spreyi

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün kızıma burun tıkanıklığı için aldığım; Sinomarin Çocuk Deniz Suyu Spreyi‘nden bahsedeceğim. Kızıma aslında ben bebeklikten itibaren fizyolojik serumlardan kullanıyordum fakat büyüdükçe o serumları burnuna sıktırmak istemiyordu. Sıkacağım zaman çığlık kıyamet koparıyordu. Sonra bu spreylerden almak istedim. Birkaç marka araştırdım alacaktım ama almadan doktorumuza da danışmak istedim. Doktorumuz da Sinomarin Çocuk Deniz Suyu Spreyi’ni önerince bunu aldık.

sinomarin-deniz-suyu-spreyi-

Ürün hakkında bir ön bilgi vermem gerekirse;

  • Sinomarin çocuklar için doğal dekonjestan hipertonik sprey deniz suyu solüsyonu güvenli ucu ile birlikte hafif mist sprey 6 ayın üzerindeki bebekler ve çocuklar için uygundur.Sinomarin yenidoğanlardan erişkinlere kadar tüm yaş gruplarındaki gereksinimleri karşılayan bir hipertonik deniz suyu solüsyonudur. Sinomarin için kullanılan deniz suyu burun kaşıntısı, hapşırma, öksürük, sinus ve kulak basıncı, uyku bozukluğu gibi semptomlarda yardımcı olur. Sinomarin %100 doğal, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış bir nazal dekonjestandır. Deniz suyunun içeriğindeki mineral tuzlar ve eser elementler gibi yararlı maddelerden zengin hipertonik bir deniz suyu solüsyonudur.Sinomarin doğal osmoz mekanizması aracılığıyla nazal konjesyonu giderir ve sinus basıncını azaltır.
    Ayrıca, sinomarin nazal boşlukların nemlenmesine ve temizlenmesine, birikmiş mukus, kabuklar, tozlar, kalıntılar, kirletici maddeler,  alerjenler ve enfeksiyon ajanlarının uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Bileşimi: Deniz suyu %70, saf su %30, 23 g/l nacl’ye eşdeğerdir (%2,3).Koruyucu içermez. İlaç içermez. Kimyasal katkı içermez. %100 doğaldır.Önerilen dozaj: Sinomarin children: Hekim başka bir şekilde önermediyse günde 2 ila 3 kez her bir burun deliğine 1 ila 2 sprey kullanılılır.

sinomarin-cocuk-deniz-suyu-spreyi

Kızımın burun tıkanıklarında yaşadığımız sorunlar bu sprey sayesinde çok aza indi. Ben şimdiye kadar kızım için burun aspiratörü kullanmadım. Çok şükür sümüklü bir bebek olmadığı için ihtiyacımız olmadı. Fakat tabii ki burun tıkanıklığı, sümük problemimiz olduğunda da en çok bu sprey sayesinde rahat kavuştuk. Buruna iki fıst tamam. Anında burun tıkanıklığı açılıyor ve kızım hem gündüz rahatlıyor. Hem de geceleri rahatça uyuyor.

sinomarin-cocuk-deniz-suyu-spreyi-sinomarin

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın