Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli

Merhaba sevgili okuyucularım. Bugün Denebunu Ailesinin Simple ürünlerinden oluşan gönderdiği Exclusive Kutusunun içerisindeki ürünlerden biri olan Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jelini inceleyeceğiz.

simple-water-boost-micellar-yuz-temizleme-jeli

Simple markası ülkemize henüz yeni geldi sayılır. Bu marka temiz içerikli yönüyle geldiği ilk günden itibaren de ilgi oldukça yoğun oldu. İçeriklerinde “SERT KİMYASALLAR, PARABEN, PARFÜM VE RENKLENDİRİCİ” bulunmuyor. Bende son alışverişimde denemek için alacaktım fakat elimdeki yüz temizleme jeli bitince alırım deyip, bırakmıştım. Sonrasında hediye gelmesi iyi oldu yani benim için.

simple-water-boost-yuz-temizleme-jeli

Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli 150 ml’lik bir tüpte. Micellar deyince sizin aklınıza direkt olarak ne geliyor bilmiyorum ama genelde arındırıcı özelliği olan ürünler olduğu için benim aklıma yağlı ciltler geliyor. Bu ürünü de ilk olarak yağlı ciltler içindir diye düşünüyordum ama “Kuru ve Nemsiz Ciltler İçinmiş”. Fakat ciltteki bıraktığı etkisinden dolayı ben tüm cilt tiplerine uyacağını düşünüyorum.

simple-yuz-temizleme-jeli

  • Jelin içerisinde parfüm olmadığı için herhangi bir kokusu yok. Özellikle benim gibi koku hassasiyeti olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir.
  • Yapısı yoğun olduğu için az bir miktarla tüm yüzümü temizleyebiliyorum.
  • Ben genelde makyajlarımı çıkarırken tercih ediyorum. Makyajımı güzel temizliyor.
  • Cildimi kurutmamasını çok sevdim. Gerginlik yada kuruluk hissi bırakmamasının yanısıra nemlendiriyor. Bu sebepten özellikle yüzümü yıkadıktan sonra ellerimi sürekli yüzüme götürüyorum. Yüzümde bıraktığı hafif nemli etki hoşuma gidiyor.
  • Benim karma-hassas-sivilcelenmeye oldukça müsait-yer yer kuruluk problemi olan cildimde herhangi bir sivilce yada irite problemi yaratmadı.

simple-waterboost-yuz-temizleme-jeli

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın