Sephora Sun Disk Bronzer

sephora-sundiskbronzer

Merhaba güzel ailem. Daha önce çok severek kullandığım bronzer bitti biteli yeni aldığım bronzerlarla bir türlü anlaşamıyorduk. Sephora’nın limited edition (sınırlı sayıda) ürünlerinden olan Sun Disk bronzerını herhangi bir testerını görmeksizin şansımı denemek amaçlı alınca sonunda aranan kan bulundu.

sephora-sundisk-limitededition

Sephora Sun Disk Bronzer 30 gramlık dev bir boyuta sahip. Kullan kullan bitmeyeceğe benziyor. Ambalajı oldukça kaliteli ve ürünün kendisi gibi çok şık. Bronzerın kapağını açar açmaz iş görür nitelikte kocaman bir ayna bulunuyor.

sephora-sundisk-bronzer

Sephora Sun Disk Bronzer; leopar deseninde kahverenginin tonları ve aralarında pembe renkler bulunan hafif ışıltılı bir bronzer. Yumuşacık, kadife gibi bir yapısı var. İnce uçlu fırçalarla ayrı ayrı far yada kontur yapmak için de kullanıma uygun. Ben geniş açılı bir fırça yardımıyla ürünün hepsini karıştırıp yüzümü ısıtmak için allık amacıyla kullanıyorum. Zira rengini tenime çok ama çok yakıştırıyorum.

sephora

Görselde tüm ürünün karıştırılarak swatch yapılmış halini görüyorsunuz. Sıcak bir kahve alt tonlu yumuşak bir rengi var. Kalıcılığı ve pigmentasyonu ise harika. Ben çok severek kullanıyorum. Fiyatı 49,90 TL. Limited edition ürün olduğu için bulabilir misiniz bilmiyorum ama bulursanız ”alın, aldırın” derim.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Iyi geceleeer Merhabalaar ben geldim kızımı uyuttum esim uyuyunca netini gizlice actim ??? hem youtube deki videolarinizi guzelce izledim. Hemde buradaki yazilarinizi dikkatlice okudum elinize emeginize saglik ?????????✋✋✋✋

    1. Çok teşekkür ederim Mehtap Hanım 🙂 ilginize layık olduysak ne mutlu bize ♥

Bir cevap yazın