Sensodyne Tam Koruma + Beyazlatıcı Diş Macunu

Herkese merhaba güzel ailem. Sensodyne Tam Koruma + Beyazlatıcı Diş Macunundan bahsedeceğim bugün sizlere. Son dişçi kontrolümden sonra diş doktoruma özellikle diş macunu konusunda önerdiğiniz bir marka var mı diye sordum. Fakat doktorumdoğru diş fırçalama teknikleriyle dişlerinizi fırçalarsanız özel bir marka diş macunu almanıza gerek yok dedi. Bende evde daha önce aldığım Sensodyne diş macununa sıra gelince kontrolümden sonra kullanmaya başladım.

SENSODYNE

Sensodyne Tam Koruma Beyazlatıcı Diş Macununun bendeki 50ml’lik tüpte bulunuyor. Markette kasa arkası indiriminde 10 tl gibi bir fiyata almıştım. Yaklaşık 2 haftadır düzenli olarak kullanıyorum. Açık konuşmak gerekirse büyüleyici bir beyazlık fark etmedim. Şimdiye kadar yaklaşık 2 senedir düzenli kullandığım Farmasi Aloe Veralı diş macunumdan pek bir fark yok. Hatta Farmasi’ninki daha iyi. En azından ağzımda mentollü hafif güzel bir koku bırakıyor. Bu diş macunundan çok memnun kaldım diyemem ama alınır yani. Normal diş macunları ne yapıyorsa o işi yapıyor.

sensodyne-dis-macunu

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın