Secret Age Lip Bomb Likit Mat Rujlar

secretagecosmetics-lipbomb

Merhaba güzel ailem. Likit mat ruj koleksiyonuma son katılan cicişlerle bugün buradayım. Secret Age Cosmetics tarafından gönderilen bu rujları sizlerle de paylaşmak için gecikmek istemedim açıkçası. Secret Age Likit Mat ruj serisinde toplamda 10 renk bulunuyor. Benim için de 4 renk seçmişler.

lipbomb-lip-plumpersecretagecosmetics

Bendeki renklerin numaraları ve isimleri sırasıyla ; 01 Nudeless, 05 Lady, 07 Unicorn, 10 Sangria. Secret Age Lip Bomb Likit Mat Rujların fırçaları sünger bir aplikatöre sahip. Asıl vaadi dudakları dolgunlaştırmak olan bu rujların ben açık söylemek gerekirse dudak dolgunlaştırma özelliğini pek gözlemleyemedim. Aynı zamanda dudaklardaki çatlakları gidermeyi ve nemlendirmeyi de vaat ediyorlar.

lipbomb-likitmatruj01-nudelesssecretage-lipbomb-01-nudeless-rengi

01 Nudeless rengi; içerisinde şeftalilik de barındıran isminden de anlaşılacağı üzere güzel bir nude. Buğday tenli olduğum için günlük makyajlarımda  nude renkleri pek kullanamasam da koyu renkli göz makyajlarımda iyi bir kombin oluyor.

secretagecosmetics-lipbomb-05-lady

05 Lady rengi; dört rujun arasındaki favori rengim. Geldiği günden itibaren elimden düşürmüyorum desem yeridir. Gül kurusu alt tonlu kahve bir renk. Her makyaja ve ten rengine yakışacağını düşünüyorum. Muhteşem.

lipbomb-07-unicornsecretage-lipbomb-07-unicorn-rengi

07 Unicorn rengi; Lady rengine oldukça benzeyen fakat bir ton daha açık kalan bir renk. Yine içerisinde gül kurusu tonu da içeren güzel bir nude. Bu üç rengin de sürümü ve tek katta kapatıcılığı çok iyi.

secretage-lipbomb-10-sangria

Son olarak da 10 numaralı Sangria rengi ise; aslında beni hediyeler elime ulaştığında en çok heyecanlandıran renkti. Fakat açık renkli rujlara kıyasla kapatıcılığı çok çok az. İstenilen rengi elde etmek için 3 – 4 kat daha üzerinden geçmek gerekiyor.

secretage-lipbomb-liquid-matte-lipsticks

Rujları kaç kat sürersem süreyim dudaklarımda ağırlık hissi yaratmıyor. En sevdiğim özelliği ise bu oldu. Ayrıca dudaklarımı kurutmuyorlar. Yalnız şöyle birşey var rujların numaraları sadece rujların içerisinde geldiği kutunun üzerinde yazıyor. Maalesef şişelerinde numaraları yazmıyor. Tercihen şişelerin üzerinde de numaraların yazmasını isterdim. Genel olarak ise özellikle nude renkli rujlardan oldukça memnun kaldım… Online olarak almak isterseniz şuraya bırakacağım linkten temin edebilirsiniz. Güzel hediyeleri için teşekkürler Secret Age Kozmetik…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın