Schwarzkopf Gliss Sıvı Saç Kremi

GLİSS-SİVİSACKREMİ
Merhaba güzel ailem. Eğer beni sosyal medyadan da takip ediyorsanız biliyorsunuzdur; saç ürünleriyle yakından ilgim olduğunu ve bu yolda birçok saç ürünü deneyip, deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Gliss sıvı saç kremini 2 sene aralıksız her çeşitini kullanan biri olarak bu ürünü de paylaşmak istedim. Şuan ürünü kullanmadığım için orjinal görseli paylaştım.
Öncelikle saç tipimden bahsedeyim. Saçlarım boyadan dolayı işlem gördüğü için duş sonrası saçlarımı açmakta zorlanıyorum. Saçlarım nemliyken ek ürün olmadan kesinlikle saçlarımı açamıyorum. Gliss’in sıvı saç kremlerini de bittikçe alıyordum. Oil Nutritive, Ultimate Repair, Ultimate Oil Elixir, Ultimate Boyalı Saçlar olmak üzere daha aklımda olmayan birçok çeşitini denedim.
Bu sıvı saç kremleri; 200 ml’lik bir plastik şişede ve fısfıslı bir kapağa sahip. Saçlarımı güzel bir şekilde açmama ve taramama yardımcı oluyorlardı. Yıpranmış saçları ve kırık saç uçlarını onarma konusunda herhangi bir özelliklerini gözlemleyemedim. Bu süreçte birinin diğerinden artısını görmedim. Sadece saçlarımı tararken işimi kolaylaştırıyorlardı ve çok seviyordum. Şuanki güncel fiyatları bildiğim kadarıyla 17,90 TL.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın