Scholl Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Seti

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Küçük kızımın bebişimin aramıza katılmasıyla el – ayak bakımı manikür-pedikür olayları bana bayağı uzak olmuştu. Biraz daha büyüyünce kendime zaman ayırabildiğim minik zamanlarda en azından manikür işimi kolaylaştıracak şeyler ararken Scholl Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Setini aldım. Yanılmıyorsam Trendyol.com‘dan 38 tl civarı gibi bir fiyata aldım.

scholl-elektronik-tirnak-bakim-seti

Scholl Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Seti

3 farklı başlığa sahip. Bu başlıklarla el ve ayak tırnaklarınızı törpüleyebilir, düzeltebilir ve parlatabilirsiniz. Cihaz 1 adet AA pil ile çalışmaktadır. Satın aldığınızda içerisinde pil çıkıyor. Hatta Duracell pil vardı. 🙂

scholl-velvet-smooth-elektronik-tirnak-bakim-seti

Nasıl Kullanılır?
  1. 1. Adım : Tırnak törpüsüyle tırnaklarınızı şekillendirin.
  2. 2. Adım: 2 Numaralı düzeltme başlığını takın ve tırnak yüzeylerinizi düzeltin. Tırnaklarınızı düzenli kontrol edin ve işlem sonrası kuru bir bezle silin.
  3. 3. Adım: 3 numaralı başlığı cihaza takın ve tırnak yüzeyinizi dairesel hareketlerle parlatın. İyi birsonuç için hafif bir baskı uygulayın.

scholl-tirnak-bakim-seti

Açıkçası ben bu aleti tırnak yüzeylerimi düzeltmek veya parlatmaktan ziyade törpüleme işim daha kolay olsun diye almıştım fakat bana kalırsa övüldüğü kadar da değil. Törpüleme konusunda pek de başarılı olduğu söylenemez. Kağıt törpülerden oldum olası haz almayan biri olarak aynı şekilde bu ürün beni tatmin etmedi. Törpülüyor mu tırnakları? Evet törpülüyor ama karınca hızıyla. Benim zaten zamanım olsa bunu alır mıydım yahu? Tek artısı törpü yaparken tırnakları zedelemiyor, zarar vermiyor. Neyse biz yine bildiğimiz törpülerle devam ediyoruz.

scholl

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın