Sanfilippo Wing İt Eyeliner

sanfilippo-wing-it

Merhaba. Bugün son zamanlarda oldukça popüler olan bir ürünün yorumuyla buradayım. Bu ürünü çoğunuz görmüşssünüz, duymuşsunuzdur yada merak ediyor olabilirsiniz. Bahsettiğim şey; Sanfilippo Wing İt Eyeliner. Bu eyeliner bana geçtiğimiz haftalarda Gratis tarafından gönderildi. Çok geçmeden blog ailemle de paylaşmak istedim.

sanfilippo-eyeliner-kolaysanfilippo-kozmetik

İki farklı ucu olan Sanfilippo Kozmetik’e ait Wing İt Eyelinerın bir ucu üçgen şeklinde bir aparata sahip. Diğer ucu ise bildiğiniz keçe uçlu eyeliner.
Eyeliner çekmek çoğumuzun korkulu rüyası değil mi? 🙂 Şahsen ben kendi adıma söyleyeyim kolay çekiyorum fakat pratik bir ürün olunca işimiz daha da kolaylaşıyor tabii ki. Peki Sanfilippo eyelinerla bu işi nasıl kolaylaştırıyoruz?

sanfilippo-kolay-eyeliner

Şimdi adımlara geçiyorum;

  • Eyelinerın kuyruk yapmak için kullanılan üçgen kısmıyla göz ucunuza hafifçe dokundurup bırakıyorsunuz. Ve şekil kendiliğinden oluşmuş oluyor. Size kalan parçaları tamamlamak kalıyor. 🙂
  • Sonrasında keçe uçlu tarafıyla da üzerinden geçerek şeklini veriyorsunuz. İşte bu kadar basit! Aşağıdaki fotoğrafımda adımlarıyla anlattım.

sanfilippo-eyeliner

Ürünün üçgen kısmı çok siyah olmadığı için ben diğer kısmıyla kuyruk kısmının üzerinden tekrar geçiyorum. Gün içerisinde özellikle dışarı çıkacağım zamanlarda eyelinerımın üzerinden akmayan bir siyah göz kalemiyle de geçince kalıcılığı iyi oluyor. Fiyatı yanılmıyorsam 43,00 TL civarı birşeymiş.

Teşekkürler Gratis…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Merhaba,
    Watsons mağazalarında Shibella Cosmetics Wing Stamp Eyeliner ı öneririm. Hem çok daha uygun fiyatlı. Suya dayanıklı.

Bir cevap yazın