Sally Hansen Tırnak Eti Çıkarıcı Jel

Herkese merhaba. Bana manikürü sevdiren, ışık hızıyla manikür yapmamı sağlayan mükemmel bir ürün olan Sally Hansen Tırnak Eti Çıkarıcı Jelden bahsedeceğim bugün. Aslında methini çok okuyordum ama bir türlü almak fırsat olamamıştı. Aldıktan sonra bile sırf üşengeçliğimden hemen kullanmaya başlayamadım. Bir iki ay çekmecede bekledi.☺ Neyse ki sonunda deneyebildik…

sally-hansen-tirnak-eti-cikarici-jel

Sally Hansen Tırnak Eti Çıkarıcı Jel

15 saniyede tırnak etlerinize nüfuz ederek kolayca itilmelerini destekler. Kesme işlemi gerektirmeden, tırnak çevresindeki ölü deriyi temizlemeye, pratik ve sağlıklı bir manikür sağlamaya yardımcı olur. 

Uygulama Şekli

Tırnak etlerine ince bir şerit halinde sürülüyor. 15 saniye sonra (ben genelde 1 dakika kadar beklemeyi tercih ediyorum.)  tırnak eti itici ile tırnak etlerini hafifçe itiyoruz. Tırnak etlerinizi kesmiyorsanız o şekilde de bırakabilirsiniz ama benim tırnak etlerimi sadece itince rahat edemediğim aynı zamanda o şekilde hoş bir görüntü olmadığını düşündüğüm için kesmeyi tercih ediyorum.

sally-hansen-tirnak-eti-cikaricijelsallyhansen-tirnak-etici-cikarici

Normal şartlarda oje sürmeye bile üşenen, kaldı ki manikür yapmak büyük bir eziyet gibi geldiği için bu tarz işlerle çok uğraşmayan biri olarak Sally Hansen Tırnak Eti Çıkarıcı Jel sayesinde manikürü sevdim resmen! Yani öyle ılık suda ellerini bekletmeler falan bana göre değil. Maniküre başlamadan önce el peelinglerimle (el peelingim yoksa) yüzüm için kullandığım peelinglerimle ellerime peeling yapıyorum. Sonrasında bu jeli sürüp maniküre başlıyorum. Tırnak şekillendirmem de dahil olmak üzere toplamda 10 dakikamı alıyor diyebilirim.

sally-hansen

29,5 ml’lik mini minnoş şişede olduğuna bakmayın. Bayağı uzun süre benimle olacağa benziyor. Ben Watsons indiriminde yarı fiyatına almıştım. Bitince yeniden alırım. O kadar çok sevdim. Hatta şuan yeni versiyonu çıkmış sanırım. Ben kullanana kadar yenisi çıkmışsa da hiç şaşırmam!☺ Neyse canım güzel güzel. Tavsiye ederim.

sallyhansen-tirnak-eti-cikarici-jel

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın