ROCS Sensitive Onarım & Beyazlatma Diş Macunu / Diş Fırçası

Merhaba sevgili ailem. En çok önem verdiğim konulardan konulardan biri kesinlikle “AĞIZ BAKIMI.” Özellikle hassas diş ve diş etlerine sahip olduğum için de kullandığım diş fırçalarına, diş macunlarına oldukça dikkat ediyorum. Ve yeni keşfim ise; ROCS Sensitive Onarım & Beyazlatma Diş Macunu.

Şimdi ROCS Ailesi tarafından gönderilen bu güzel kutuyu ve içerisindekileri incelemeye başlayalım…

rocs-dismacunu

Kutuyu açınca güzel bir not karşıladı beni. ROCS‘a hediye konseptlerine gösterdikleri özen için ayrıca teşekkür ediyorum.

rocs-turkiye

Kutunun içerisinden bir Sensitive Diş Macunu bir de diş fırçası çıkıyor. Daha önce bu markaya ait herhangi bir ürün deneyimim olmadığı için kullanmadan önce de etkilerini bayağı merak etmiştim.

rocsrocs-dis-fircasi

R.O.C.S. Sensitive Onarım&Beyazlatma Diş Macunu; hassas dişler için beyazlatıcı ve onarıcı diş macunudur. Kalsiyum Hidroksiapetit içeriği ile hassasiyete yol açan hasarlı diş minesini onarır ve yoğun mineral içeriği ile diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur. Özel mikro-partiküller ile dişlerin 1,5 tona kadar beyazlamasına yardımcı olur. Diş minesini aşındırmaz, günlük kullanıma uygundur. Florür, Sodyum Lauril Sülfat ve aşındırıcı peroksitler içermez.

rocs-sensitive-dis-macunu

İçerisinde minik partiküller bulunuyor ve hafif limon kokusu alıyorum sanki. Hafif bir yapısı var. Dişlerimi temizlemesini ve beyazlatmasını sevdim. Biraz daha nane – mentol kokularından hoşlanıyorsanız bu diş macunu sizin için hafif kalabilir. Fakat benim gibi diş ve diş eti hassasiyeti olan kişiler beğenir diye düşünüyorum.

Diş fırçasının ise kılları yumuşak. Diş etlerine zarar vermiyor. Yapısı çok kalın olmadığı için ağzımda en derin yerlere kadar inebiliyorum. ☺ Zamanla markanın diğer ürünlerini de denemek istiyorum.

Diş macununu online olarak satın almak isterseniz TIK TIK

Sevgilerimle…♥

 

 

Bir cevap yazın