Rival De Loop Young Ojeler

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Rossmann‘dan son yaptığım alışverişte Rival De Loop Young Ojelerinden aldım. Hemen tabii kullandıktan sonra yorumlarımı da sizlerle paylaşmak istedim. Rival De Loop Young markası Rival De Loop markasının yan markası diyebiliriz. Her ikisi de ülkemizde Rossmann mağazalarında satılıyor. Ben markaya ait kullnadığım cilt bakım ürünlerini de kozmetik ürünlerini de çok beğeniyorum doğrusu.

rival-de-loop-young-ojeler

Soldan başlayarak ojeleri ve numaralarını paylaşıyorum şimdi.

  • Rival De Loop Young Gel Look : 22 Lucky Charm Bu renk harika bir nude. Tek katta kapatıcılık sağlıyor. Yinede ben iki kat sürmeyi tercih ediyorum. Kalıcılığı iyi. Ben çok severek kullanıyorum.♥

rival-de-loop-young-jel-look-ojerival-de-loop-ojerival-de-loop-gel-look-nude-oje

  • Rival De Loop Young Glitter Nails : 09 Rainbow Crystals. İki kat da kapatıcılık sağlıyor. Görsellerdeki tırnaklarımda bulunan oje ta kendisi.☺ Her zaman tercih etmesem de arada sırada kullanıyorum. Üzerine top coat sürmeden tek başına kullanıma uygun değil. Pütür pütür kalıyor. Kalıcılığı iyi.

rival-deloop-young-glitter-ojerivaldeloopyoung-glitter-ojerival-de-loop-young-simli-oje

  • Rival De Loop Young Hızlı Oje Kurutucu henüz birkaç kez kullandım. Bununla ilgili çok detaylı bir yorumum olmayacak ama yakın zamanda detaylı incelemesini ayrıca yapmayı düşünüyorum. Fakat önizleme olarak şimdilik idare eder diyebilirim. Tabii ki fikirlerim değişebilir.

rivaldeloopyoung-oje-kurutucu

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın