Rival De Loop Young Nail Hardener / Tırnak Sertleştirici

rivaldeloopyoung-tirnaksertlestirici

Merhaba güzel ailem. Tırnaklarımızı bir güzel uzatıp, manikürlerimizi, bakımlarımızı yapıp, ojelerimizi de sürmüşken aniden ters bir harekette tırnakların kırılması oldukça can sıkıcı bir durum olduğunu biliyoruz. Eminim ki aranızda benim gibi bazı zamanlarda bir tırnağı kırılınca tüm tırnaklarını kesenler de vardır. İşte bu noktada tırnak sertleştirici bakım ürünleri devreye giriyor.

rivaldeloopyoung-nail-hardener

Bu durumu engelleyebilmek adına güzel bir tırnak sertleştirici bakım ürünü ararken sadece Rossmann mağazalarında satılan Rival De Loop Young markasına ait tırnak sertleştirici bakım ürününü aldım. Rival De Loop Young markasına ait şimdiye kadar kullandığım birçok ürünü severek kullandığım için tırnak sertleştiricisinden de memnun kalacağımı düşündüm.

rivaldeloopyoung

Rival De Loop Young tırnak sertleştirici; şeffaf ojeler gibi tırnak üzerinde parlak bir yüzey sağlıyor. İnce bir yapıya sahip. Bir defa fırçaya aldığım ürün beş parmağım için de yeterli oluyor çoğu zaman. Tırnaklarım sağlıklı görünmesini istediğim zamanlarda iki kat uyguluyorum. Hemen kuruyor ve tırnak üzerinde ağırlık yapmıyor. Ben çoğu zaman baz oje olarak da kullanıyorum. Gayet memnunum. Bittikçe alıp kullanabilirim. Fiyatı da 5,00 – 6,00 TL civarı birşey olması lazım.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

4 comments

  1. Kullanımı nasıl

    1. oje olmayan temiz tırnaklarıma istediğim zaman sürüyordum…

  2. tırnak ürünlerini severek kullanıyorum. Benim favorim Rimmel Nail Nurse ama buna da bir şans vermek isterim 🙂

Bir cevap yazın