Rival De Loop Young Kajal Pen / Beyaz Göz Kalemi

Rivaldeloop-beyaz-göz-kalemi

Herkese yeniden merhaba! Günün yazısı ürünlerini severek kullandığım Rival De Loop Young markasının beyaz göz kaleminden bahsedeceğim. Gözlerimi büyük göstermek için daha önce şuradaki yazımda Flormar’ın beyaz göz kaleminden bahsetmiştim. Ama maalesef onun yapısı çok sert olduğu ve sürerken kirpik diplerimi acıttığı için daha fazla kullanamamıştım. Tabii ki hemen daha yumuşak uçlu gözlerimi acıtmayan bir göz kalemi arayışına girdim ki Rival De Loop Young markasının kalemini buldum.

Rivaldeloop-01white-göz-kalemi

Kalemin numarası 01 white. Boyut olarak da orta uzunlukta. Wet’n Wild’ın göz kalemleri gibi kocaman değil yani.

Rdlyoung-beyaz-göz-kalemi

Daha iyi anlayabilmeniz açısından kalemin ucunu yakından çektim. Kalem, kremsi yapıda olduğu için kirpik diplerime kolaylıkla uygulama yapabilmemi sağlıyor.

Rivaldeloop-young-beyaz-göz-kalemi

Görselde elimin üzerindeki swatchını görüyorsunuz. Fiyatı 4,50 TL. Uygun fiyatına kıyasla iyi iş çıkarıyor. Fakat günümü kurtarmaya yetmiyor. Sürdükten 2/3 saat kadar sonra siliniyor. İdare eder diyebilirim. Kalemi bitirince bu defa Rival De Loop markasının otomatik beyaz göz kalemini denemeyi düşünüyorum. Rival De Loop ve Young markasının ürünlerini sadece Rossmann Mağazaları’ndan temin edebilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın