Rival De Loop Young Concealer Paleti / Kapatıcı Paleti

2

Merhaba! Son zamanlarda güzel bir kamuflaj paleti arayışındaydım. Rossman’da gözüme Rival De Loop Young markasına ait Concealer Paleti ilişti. Rival de Loop Young markasına ait bir çok üründen  memnun kaldığım için bu paleti de denemek istedim.

3

Palet 4 renkten oluşuyor. Yeşil rengi; kızarıkları dengelemek ve kapatmak, Bej rengi; akneleri kapatmak, Pembe rengi; göz halkalarını ve gölgelerini kapatmak ve Şeffaf simli rengi ise ışıltı için kullanılıyor.

1

Çok büyük bir beklentiniz varsa bu palet işinizi görmeyecektir maalesef. Ancak günlük kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum.

4

Kapatıcılığı orta seviyede diyebilirim. Ürünü fırçayla uygulamak neredeyse imkansız. Yapısı çok sert. Parmaklarımla bile zor alıp uyguluyorum.  Palette en sevdiğim renk pembe ve şeffaf simli olan rengi. Pembe rengini göz altlarıma uyguladığımda aydınlık görüntüsünü seviyorum. Işıltılı olan rengini ise onun üzerine ve göz pınarlarıma uyguluyorum. Alıyorsam güzel bir performansı olan ürün almalıyım diye düşünüyorsanız bu ürünü denemenizi tavsiye etmem. Çünkü aldığım ilk günden itibaren çekmecemin köşesinde bekliyor, her makyajımda beni kullan diye yalvarıyor ama oralı olmuyorum. Fiyatı 8,90 TL.

Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın