Rival De Loop The Golden 20’s Eyeshadow Palette / Far Paleti

rivaldeloop-thegolden20s-eyeshadowpalette

Merhaba güzel ailem. Bugünün inceleme yazısı; sadece Rossmann Mağazaları’nda satılan Rival de Loop markasına ait son koleksiyon ürünü olan The Golden 20’s far paleti üzerine olacak. Görselde gördüğünüz far paleti koleksiyonun en çok beğenilen parçası olduğu için stoklar hemen tükenmişti. Hatta bende bulamamıştım. Talepler çok olunca stoklar tekrar yenilenmiş. Şans eseri başka bir ürün almak için girdiğim Rossmann’da bulunca hemen aldım.

rivaldeloopfarpaleti

Günlük makyajlarda her zaman doğal tonlar tercih ettiğim ve ışıltılı farları da ayrıca sevdiğim için far paletini görünce gözlerimden kalpler fışkırmıştı resmen. Palet toplamda 15 farklı renkten oluşuyor. Hem günlük makyajlarda hemde gece makyajlarında kullanılabilecek 8 tane mat ve 7 tane ışıltılı far bulunuyor.

rivaldeloopyoung

Paletin üst sırası tamamen ışıltılı, orta sıranın bir kısmı ışıltılı bir kısmı mat, alt kısım ise tamamen mat farlardan oluşuyor. Ben paletteki renklerin birini bile diğerinden ayırmadan hepsini çok sevdim.

rivaldeloop-farpaleti

Rival de Loop The Golden 20’s Far Paletinin sırasıyla tenimdeki duruşlarını göstereceğim şimdi.

rivaldeloop-thegolden20s

Üst sıradaki renklerin tenimde duruşu,

rivaldeloop

Orta sıradaki renklerin tenimde duruşu,

rivaldeloop-far

Alt sıradaki renklerin ise tenimde duruşları bu şekilde.
İnstagram hesabımda paylaştığım şuradaki fotoğrafımdan paletle yaptığım makyajın ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Farları far bazı kullanmadan uyguladım. Pigmentasyonları görsellerde çok belli olmasa da muh-te-şem. Göz makyajlarımda kullanırken her zaman far bazı kullanıyorum.  O şekilde çok daha güzel oluyor. Farların fazla tozutma problemleri de yok. Severek kullanmaya devam edeceğim ve elimden düşüreceğimi sanmıyorum. Fiyatı 17,00 TL. Stoklar yenilenmişken yakınlarınızdaki Rossmann mağazalarına bir göz atın derim.

Sevgilerimle…♥

Rosegal.com INT

Bir cevap yazın