Rival De Loop Long Lasting Waterproof Eyeliner

rivaldeloop-longlasting-gozkalemi

Merhaba güzel ailem. Akmayan, bozulmayan, dağılmayan göz kalemi arayışlarımdan şahsen ben bıkmadım. Sizi de bıktırdım mı bilemeyeceğim. 🙂 Bu konuda koleksiyona yeni bir ürünü daha eklemişken sizlere de bahsedeyim dedim. Çoğunuz biliyorsunuzdur; Rival De Loop markası Rossmann Mağazaları’nda satılıyor. Ben markanın kozmetik ürünlerini de cilt bakım ürünlerini de gerçekten çok severek kullanıyorum. Birde Long Lasting serisinden siyah göz kalemini eyeliner olarak kullanmak için aldım.

rivaldeloop-gozkalemirivaldeloop

08 Numaralı siyah renkteki bu göz kalemi aynı zamanda waterproof yani suya dayanıklı özellikte. 12 saat kalıcılık vaadi var. Bu arada asansörlü formda. İnce ucuyla kullanımı da gayet kolay. Alırken kararsızlık aşamasındaydım ki mağaza personeli benim gözümdeki de bu kalem deyince kadının gözlerindeki duruşuna bayıldım ve hiç tereddütsüz bende aldım.

rdl-rossmann

Elimin üzerinde de gördüğünüz üzere rengi bayağı siyah ve mat. Fakat benim göz kapaklarım yağlı olduğu için gün içerisinde eyeliner ilk çektiğim dakikalardaki gibi kalmayıp bozuluyor maalesef. Far bazıyla kullanılırsa daha iyi sonuç alınır. Ama genel olarak fiyatına nazaran gayet başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Fiyatı 6,00 – 7,00 TL civarında diye hatırlıyorum.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Fiyatı da gayet uygunmuş…

Bir cevap yazın