Rival De Loop Lipliner / Dudak Kalemi – 08 Natural

rivaldeloop-dudakkalemi-08natural

Merhaba! Bugün sizlere bahsedeceğim ürün; yeni keşfettiğim ve keşfetmekte bu kadar geç kaldığım için pişman olduğum Rival De Loop markasının dudak kalemi. Rival De Loop çoğunuzda bildiği üzere Rossmann Mağazaları’nda satılan uygun fiyatlı ve kaliteli ürün yelpazesi olan bir marka. Aslında dudaklarım ince olmadığından pek ihtiyaç da duymadığım için dudak kalemi kullanma gibi alışkanlığım yoktu. Kullandığım rujlarla dudak kenarlarıma dudak kalemi işlevi görür gibi çizgi çekiyordum. Essence’in hiçbir işe yaramayan sert yapıdaki (yeni versiyonlu) dudak kalemlerini deneyip sonuç beni mutsuz edince bir ara dudak kalemi kullanmayı ertelemiştim açıkçası. Essence dudak kalemi hakkındaki yazımı şurada bulabilirsiniz. Ta ki Rival De Loop dudak kalemleriyle tanışana kadar. İlk olarak ”08 Natural” rengini alıp denediğim için sonuçtan memnun kalınca, ayrı bir mutlu oldum.

rivaldeloop-dudakkalemi

Kalemin yapısı oldukça yumuşak. Dudak kenarlarıma sürerken resmen kayıp gidiyor. Uygulamada hiçbir zorluk yaşamıyorum açıkçası. Hatta çoğu zaman ruj olarak da kullanıyorum. İnstagram hesabımda paylaştığım şuradaki fotoğrafımda dudak kaleminin dudaklarıma ruj olarak uyguladığım halini görebilirsiniz. Kalıcılığı da yaklaşık 3/4 saat kadar sürüyor. Birşeyler yiyip içmediğim takdirde bu süreyi biraz daha uzatabiliyorum.

rivaldeloop-lipliner-nude

Kalemin rengini, içerisinde pembelik barındıran nude renk olarak tanımlamak en doğrusu olur. Dudağıma sürdüğümde dudak rengimle de birleşince biraz daha şeftaliye kaçıyor rengi. Kumral tenli olduğumdan, nude renkli rujlar yüzümü daha solgun gösterdiği için içerisinde pembe ve şeftali rengi bulunduran doğal renkleri kendime daha çok yakıştırdığım için bu kadar sevdim bence. Bittikçe tekrar alacağım, hatta ilk gördüğüm yerde yedekleyeceğim bir ürün oldu. Fiyatını 5,50 TL olarak hatırlıyorum. Fiyatına kıyasla çok iyi iş çıkarıyor.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın