Rival De Loop Clean & Care Yüz Yıkama Jeli

rivaldeloop-yüzyıkama-jeli

Merhaba! Bugün sizlere son zamanlarda sıkça ve severek kullandığım normal ve karma cilt tipine sahip olanların kullanabileceği Rival De Loop markasına ait Clean & Care Yüz Yıkama Jelinden bahsedeceğim. Çoğumuz Rival De Loop’un Rossmann’ın kendi markası olduğunu biliyoruzdur zaten. Gerek kozmetik ürünlerinde gerekse bakım ürünlerinde oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri olan bir marka.

rivaldeloop-yüzyıkama-jeli (1)

Ürünün boyutu 150 ml. ve bu boyunu almadan önce denemek isteyenler için ; 30 yada 50 ml’lik küçük boyutuda mevcut. Ben aldığım zamanda zaten indirimde olduğu için büyük boyunu aldım ve çok memnun kaldım. Gingko ve salatalık özlü yüz yıkama jeli silikon, paraben ve sabun içermiyor. Vegan bir üründür. Normal ve karma ciltlerin günlük (sabah-akşam) temizliği için üretilmiş bu ürünü; cildimin kendi nemine özellikle geceleri ihtiyacı olduğu için cildin yağını alan ürünleri makyaj yapmadığım zamanlarda kullanmayı tercih etmiyorum. Karma cilt tipine sahip olduğum ve sabahları T bölgemde yağlanma olduğu için bu ürünü sabahları cilt temizliğimde kullanıyorum. Cidlimi çok güzel bir şekilde temizleyip, ferahlatıyor.

rivaldeloop-yüzyıkamajeli..

Bazı zamanlarda da makyaj kalıntılarımı temizlemek için nemlendirdiğim cildime masaj yaparak uygulayıp, ılık suyla duruluyorum. Ürünün içerisinde gingko ve salatalık özleri olduğu için cildi nemlendiriyor ve kurumaktan koruyor. Yüzümü temizledikten sonra herhangi bir gerginlik problemi yaşamıyorum. Aksine cildimdeki fazla yağı arındırdığı için gün boyu parlama problemi yaşamıyorum. Özellikle son zamanlarda sabahları cilt temizleme rutinimin vazgeçilmezi oldu. Cilde uyumu dermatolojik olarak kanıtlanan bu ürünü; normal ve karma cilt tipine sahip olanların mutlaka denemesini tavsiye ediyorum. Fiyatı 9,00 TL falan olması lazım. Rossmann Mağazaları’ndan satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. ne zamandır bakınıyordum ama alıp almama konusunda kararsızdım. yazınız çok faydalı olmuş ilk gördüğüm yerde alıcam teşekkürler 🙂

    1. Faydalı olmasına sevindim… 🙂 Rica ederim

Bir cevap yazın