Rival De Loop Clean & Care Kayısı Özlü Peeling Jel

rivaldeloop-cleancare-peeling-jel

Merhaba güzel ailem. Bugün yine her bir ürününü severek kullandığım Rossmann‘ın kendi bünyesinde bulunan Rival De Loop markasının Kayısı Özlü Peeling Jelinden bahsedeceğim. Daha önce yine aynı markanın aynı serideki Yüz Yıkama Jelini kullanıp çok memnun kalmıştım ki farklı bir ürün denemek için peeling jelini aldım. Yüz yıkama jeli hakkındaki yorumlarımı şurada bulabilirsiniz.

rivaldelooprivaldeloop-yuzyikamajeli

Rival De Loop ; gerek kozmetik ürünlerinde gerekse bakım ürünlerinde oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri olan bir marka. Clean & Care Kayısı Özlü Peeling Jel ; 75 ml’lik bir boyuta sahip, içerisinde peeling tanecikleri bulunan, yoğun diyebileceğim yapıda mis gibi kayısı kokan bir yüz temizleme jeli. Aynı zamanda silikon, paraben ve sabun içermiyor. Vegan bir ürün.

rivaldeloop-cleancare

Ben bu peelingi her duşta gözeneklerim açıldığı zaman cildime masaj yapar hareketlerle uygulayıp 1-2 dakika kadar bekledikten sonra yüzümü ılık suyla yüzümü yıkıyorum. Cildimi güzel bir şekilde temizleyip ölü deriden arındırıyor. Cildimde herhangi bir gerginliğe yol açmadan temizlerken nemlendiriyor. İçerisindeki peeling taneleri cildime herhangi bir zarar vermiyor.  Ürün her ne kadar kuru ve hassas cilt tipleri için uygun olsa da benim karma cildimde herhangi bir soruna yol açmadı. Ama yinede cilt tipimden dolayı benim favorim bundan ziyade RDL Clean& Care Yüz Yıkama Jeli. 🙂 Fiyatı 9,00 TL.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın