Rituel De Beaute Göz Çevresi Jel Maske

Herkese merhaba sevgili ailem. Geçen hafta Bim market alışverişi esnasında kasada Rituel De Beaute markasına ait Göz Çevresi Jel Maskelerinden görüp denemek için aldım. Zaten yaklaşık bir aydır göz maskesi arayışındaydım. Fiyatını da uygun görünce denemek istedim. Yanılmıyorsam fiyatı 10 tl’ydi.

rituel-de-beaute-goz-cevresi-jel-maske

Paketiniçerisinden 1 adet maske çıkıyor. Bir adet dediysem tümgöz çevrenizi kapatacak adeta maske balosundaymışsınız gibi evde (yada her nerede maskenizi kullanacaksanız) gezeceğiniz bir maske. Ben maskeyi alırken bu detayı fark etmemişim. Paketten çıkarınca ben bir şok! 🙂

rituel-de-beaute-goz-cevresi-jel-maske-

Merak edenler için içerik listesini de şuracığa iliştirdim.♥

goz-cevresi-jel-maske

Ta ta taaam! İşte maskenin güzelliği. 🙂 Yüzümüzü temizledikten sonra paketi açıp maskeyi şeffaf filmden çıkarıp göz çevremize yapıştırıyoruz. 20-30 dakika kadarbeklettikten sonra da maskeyi çıkarıyoruz. Kullanım sonrası ise yüzü yıkamaya gerek yok.

goz-maskesi

  • Maskeyi göz çevreme yapıştırdığım andan itibaren sanki göz çevremde bir şok etkisi yarattı.
  • Soğuk oldukça soğuk bir his bırakıyor göz çevrenizde. Çıkardıktan sonra yaklaşık 1 saat kadar o soğukluğu hissettim. Bu his iyi mi kötü mü anlayamadım doğrusu.
  • Göz çevremi nemlendirdi ama müthiş bir nemlendirme söz konusu değil.Beklentim daha yüksekti.
  • Tekrar alır mıyım? Bence almam.

rituel-de-beaute-goz-cevresi-maske-

Göz maskemi çok zor şartlar altında yaptım. Çıkarana kadar minik eller sürekli oynamak istediler. 🙂

rituel-de-beaute-goz-cevresi-maskesi-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın