Rimmel London Match Perfection Kapatıcı – Aydınlatıcı / No : 40

Merhaba sevgili ailem. Rimmel London artık Gratis Mağazaları’nda da satışa açıldı. Duyanlar duymayanlara duyursun. ☺Bu güzel haberi de verdiğime göre konuya ve konuğumuza dönebiliriz. Rimmel London markasının ürünlerini yıllardır çok beğenerek kullanıyorum. Match Perfection Kapatıcı – Aydınlatıcısı da yine en beğendiklerim ve bittikçe aldıklarımın arasında.

rimmel-london-kapatici

Rimmel London Match Perfection Kapatıcı – Aydınlatıcının bu defa “40 Numara Soft Beige” rengini aldım. Daha önce bir de “10 Numara İvory” rengini de denemiştim. Onun inceleme yazısı için ise TIK TIK

Ürün isminden de anlaşılacağı üzere 2’si bir arada hem kapatıcı, hemde göz çevresini aydınlatmaya yarıyor. Tüp bir şişesi bulunan bu kapatıcının ucu fırça şeklinde. Tüpün alt kısmından sıkınca ürün fırçaya geliyor ve bu sayede göz çevreme kolaylıkla uygulama yapabiliyorum.

rimmel-london-match-perfection-kapaticirimmel-london-match-perfection-concealer

Ben mağazadan kapatıcıyı alırken testerı olmadığı için denemeden aldım. Bu kapatıcının 10, 20, 30 ve 40 olmak üzere 4 farklı renk tonu var. Göz çevremdeki renk eşitsizlikleri yoğun olduğu için en koyu rengini tercih ettim ama bu renk sandığımdan da açık çıktı. Ben bir tık daha koyu bekliyordum açıkçası. Sanırım aydınlatıcı özelliğinden dolayı renk tonunda fazla oynama yapamamışlar.

rimmel-london-concealerrimmel-london-kapatici-aydinlatici

Kapatıcının biraz yoğun bir yapısı var ve göz altlarına anında sabitlemek gerekiyor. Aksi takdirde ürünü dağıtmak zorlaşabiliyor. Kapatıcılık konusunda; ortadan yükseğe doğru seviyede. Göz altlarımda kuruluk problemine yol açmadı. Aydınlatıcı konusuna gelecek olursak; o konuda da gayet başarılı. Ben çok seviyorum. Merak ediyorsanız tavsiye ederim.  Fiyatı da gayet uygun zaten. Birde indirim döneminde alırsanız, ohh miis… ☻

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın