Rimmel London Match Perfection Kapatıcı – Aydınlatıcı / No : 10

rimmelmatchperfectıonconcealer (2)

Merhaba! Bugün sizlere beğenerek kullandığım Rimmel London Match Perfection Concelaer & Highlighter / Kapatıcı & Aydınlatıcıdan bahsedeceğim. İsminden de anlaşılacağı üzere 2’si bir arada hem kapatıcı, hemde göz çevresini aydınlatmaya yarayan bir ürün.

rimmelmatchperfectıonconcealer (1)

Rimmel London Match Perfection Kapatıcının biraz yoğun bir yapısı var ve göz altlarına anında sabitlemek gerekiyor. Aksi takdirde ürünü dağıtmak zorlaşabiliyor. Kapatıcılık konusunda; ortadan yükseğe doğru seviyede. Göz altlarımda kuruluk problemine yol açmadı. Aydınlatıcı konusuna gelecek olursak; orta seviyede bir aydınlatıcılığı var.

rimmelmatchperfectıonconcealer (3)

Ben göz altlarımın aydınlık durmasını sevdiğim için serinin en açık rengi olan 010 Ivory rengini aldım. Ürünün ucunda fırça şeklinde; yabancı makeup artistlerin popüler yaptığı, ülkemizde satışı olmamasına rağmen şu sıralar yurtdışından ürün getiren hesaplardan temin edilen ve revaçta olan  L.A Girl Pro Concealer gibi aplikatöre sahip. Fırçasıyla uygulama yapmak gayet kolay. Fakat tüpü sıktığınızda ne kadar ürün geleceğini ayarlamak sıkıntılı olduğu için pek kullanışlı bulmadım açıkçası.

rimmelmatchperfectıonconcealer (4)

Ürünü fırçasıyla uyguladıktan sonra mini makyaj süngerlerimle dağıtarak kullanıyorum. Göz çizgilerime hafif bir birikme yapıyor ama pudrayla sabitleyince bu durumu daha aza indirmiş oluyorum. Günlük makyajlarımda çoğu zaman pudrayla sabitleme ihtiyacı duymuyorum. Kısacası biz bu kapatıcıyla iyi anlaştık. Fiyatı 17,90 TL. Kapatıcılarımın arasında en sevdiğim ürünlerden biri daha olan Note BB Concealer hakkındaki yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın