Rimmel London BB Krem

IMG_7249.

Merhaba! Bugünkü konuğum Rimmel London BB Krem. Genel olarak BB Krem (Beauty Balm)’ den bahsedecek olursak; güneş koruyucu, sivilce kapatıcı ve iyileştirici, leke giderici, cildi aydınlatıcı vs. özellikleri nedenleriyle kullanmayı tercih ediyoruz.

Rimmel London BB Kremin Vaadlerini Sıralayacak Olursak;
=> Nemi cildinize haspsederek korur. => Cildi makyaja hazırlar. => Gözeneklerin görünümünü azaltır. => Cildi tamamen kaplar. => Sivilceleri kapatmaya yardımcı olur. => Cildi yumuşatır. => Cilt parlamalarını engellemeye yardımcı olur. => Doğal bir parlaklık verir. => Mat bir görünüm sunar.

Rimmel London BB Krem; kullandığım ilk BB Krem olup, aslında bu kremi hem güneş etkenlerinden korunmak hem de cildimde nadirde olsa çıkan sivilceleri kapatması için almıştım. Yoğun bir yapısı var. Kapatıcılığı da ortaya yakın bir seviyede olan bir ürün. Yalnız cildimde kolayca dağılmaması bir yana dursun, cildimin üzerinde pütür pütür bir görüntü oluşturması da cabası.  Yaklaşık bir hafta kadar kullanımımda yüzümde sivilce patlaması yaşadım. Resmen nefret ettim. SPF 25 içeriyor fakat ben bu ürünü uzun bir süre kullanmadığım için cildimi zararlı ışınlardan koruyup koruyamadığını tam olarak kestiremedim. Benim gibi cildi karma yapıda olanların kullanmasını tavsiye etmiyorum. Kuru cilt tipleri için bir yorumum olmayacak. Dileyen kullanabilir. Güncel fiyatını bilmiyorum fakat ben aldığım sıralarda fiyatı 17,00 TL’ydi.

Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın