Rhythm by Sports İnternational Workshop

rhythm-by-sports-international

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz Cumartesi Sevgili Ankara Etkinlik davetiyle Rhythm By Sports‘da konsepti ”Denge” olarak belirlenen ”Ruh ve Beden Dengesini” güzel bir cilt ile yakaladığımız bir etkinlikteydik.

rhythmbysports

Rhythm By Sports International, spor ve sağlıklı yaşam konularında Sports International bünyesinde yer alan, kişiye özel spor ve Spa & Wellness merkezi. Sevgili Betül Okandan Photograpghpy kadrajından bu güzel fotoğraflardan da paylaşmak istiyorum sizinle.

rhythm-bysports-atistirmalik

İlk olarak  blogger arkadaşlarımızla Salus Restaurant‘ta dengeli atıştırmalıklar yaptık. Görseldeki malzemelerle sağlıklı, bol faydalı ve düşük kalorili kurabiyeler yaptık.

kurabiye.

Kendi zevkimize göre farklı şekillerde kurabiyeler yaptık. ♥

rhythm-yoga rhythmyoga

Sonrasında Ruh ve Beden Dengemiz için yoga yaparak, yoga hocamız eşliğinde keyifli dakikalar geçirdik.

bobbibrown bobbibrown1

Son olarak da Bobbi Brown’ın cildi yenileyen ve gençlik aşılayan cilt bakım ve makyaj ürünleriyle birlikte kullanabileceğimiz extra Repair Nourishing Milk hakkında bilgiler verildi.

bobbiebrown1 bobbie-brown-makeup

Her bloggera cildinin ihityacına göre kişiselleştirilmiş cilt bakımı uygulaması sunuldu.

bobbiebrown.. bobbiebrown-rhythmsports

Etkinlik sonunda ise Rhythm by Sports’ dan Bau Masaj, Bobbie Brown’dan ise Lash Glamour Extreme Lengthening Maskara ve özel günlerimizde Bobbie Brown’ın makyaj artistleri tarafından yapılacak ücretsiz olarak kullanabileceğimiz makyaj hediye edildi. Güzel etkinlik için Ankara Etkinlik, Rhythm By Sports İnternational ve Bobbi Brown‘a teşekkürler.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın